• Güvenlik
  • Kullanılabilirlik
  • Eğlence
  • Paylaşım
  • Oyunlar

Sponsorlu Reklamlar


Facebook biz kullanıcılara teknoloji Dünya’sı tarafından sunulan en büyük armağanlardan bir tanesi. Sağladığı bir çok kolaylık ve evdende sosyalleşilebileceğini göstermesi açısından hayatımızın ilk üçüne girmeyi başardı. Öncelikle üniversite içi bir iletişim aracı olmak için hazırlanmasına rağmen, daha sonra diğer üniversitelere sıçradı. Bu hızlı yükseliş kendisini sadece üniversiteler ile hapsedemezdi ve öylede oldu. Gelişim ülkeler bazında gerçekleşti ve şu an itibariyle Facebook kullanılmayan sadece bir kaç ülke kalmış durumda.

Facebook bünyesinde barındırdığı onlarca farklı özellik sayesinde kullanıcılarını Facebook üzerinde daha çok zaman harcamaya doğru yöneltiyor. Bu uygulamalar arasında popüler oyunların yeri oldukça farklı diyebiliriz. Özellikle de Farmville oyunu her yaştan kullanıcıya hitap etmesi açısından siz kullanıcılarımıza tavsiye edebileceğimiz oyunlardan. Bunun yanı sıra Facebook sayfaları aracılığı ile de bir takım bilgilerden haberdar olabilirken, aynı zamanda da eğlenceli paylaşımları görebiliyorsunuz.

Aramıza yeni katılan Facebook özelliklerinden bir tanesi ise anlık mesajlaşabilme ve görüntülü konuşabilme özelliği. Bu özellik sayesinde insanlar artık Messenger kullanımını en düşük seviyelere indirdiler. Bu özellik aynı zamanda messenger kişilerimiz ile de mesajlaşabilmemizi sağlamaktadır.

Kayıt aşaması ise oldukça basitleştirilmiş ve bir kaç adımda Facebook’a kaydolmanız mümkün.

Kaydolmanız için gerekli bilgiler:

Ad, Soyad, E-Posta Adresi (2 Defa), Şifre, Cinsiyet ve Doğum Tarihi.

Son aşamada ise butonuna tıklayarak kayıt işlemimizi tamamlıyoruz.

Sponsorlu Reklamlar