• Kolay Kullanım
  • Güvenilirlik
  • Tasarım
  • Kolay Mail
  • Yenilenme

Sponsorlu Reklamlar


Kısa bir süre önce hayatımıza giren ve insanoğlunun işlerini oldukça kolaylaştıran internet’in en büyük avantajlarından bir tanesi olan mailler aynı zamanda iletişim kurmamızıda sağlıyor. Bu mail adreslerinin belki de en önemlilerinden bir tanesi olan Gmail, gerek kullanımı, gerekse de kullanıcılarına sağladığı ve her gün artan alanıyla büyümeye devam ediyor.

Öncelikle aşağıda vereceğimiz link yardımıyla Gmail Kayıt Ol sayfasına ulaşmalısınız. Sayfaya ulaşdıktan sonra ise, eğer Google hesabınız varsa, o kullanıcı adı ile girebilirsiniz. Eğer Google hesabınız yoksa o aşamada gerekli alanları doldurarak yeni Gmail hesabınızı açabilirsiniz.

Hesabınızı açtıktan sonra, Dünya üzerinde ki bütün mail adresleri ile haberleşebilir ve maillerinizi yollayabilirsiniz.

Hesaba giriş yapıldıktan sonra, sol menüde, gelen mailler, gönderilmiş mailler, silinmiş mailler, taslaklar, yıldızlı ve önemli kutuları yer alıyor. Bu bölümün altında ise, Gmail hesabı olan arkadaşlarımızla anlık mesajlaşabileceğimiz bölüm yer alıyor ki, konuşma yapabilmek için her iki tarafında online olmaları gerekiyor.

Mail kutumuza gelen mailleri, yıldız butonuna tıklayarak, önem derecesini belirleyebiliriz.

Google tarafından hazırlanan, mail denince ilk akla gelen sitelerden bir tanesi Gmail‘e üye ol ve sen de hemen mailleşmeye başla. Kullanım kolaylığı karşısında çok etkileneceksiniz.

Gmail Kaydol

Sponsorlu Reklamlar