• Kolay Kullanım
  • Güvenilirlik
  • Tasarım
  • Kolay Mail
  • Yenilenme

Google hizmet ağını genişletmeye ve sunduğu hizmetler ile insanoğlunun işlerini kolaylaştırmaya devam ediyor ve bunlardan bir tanesi de bizim Gmail Kaydol sayfamız yolu ile tanıtımını yaptığımız mail platformu GMail. 

Sponsorlu Reklamlar

Bu platform kullanıcılarının kolaylıkla e-posta gönderebilmesini, e-posta alabilmesini, veri gönderebilmesini ve aynı şekilde alabilmesini sağlayan ve son eklenen özelliği ile anlık iletişim imkanı da veren bir Google hizmeti. Google hizmeti diye birçok kez dile getirmemizin sebebi ise kesinlikle bu e-posta hizmetinin ne kadar kaliteli ve başarılı olduğunu anlatmak için.

Biz sizlere her ne kadar da olsa bir gmail hesabı açmanızı sağlasak da, aslında asıl amacımız bir Google hesabına sahip olmanız. Bu sizin bütün Google ürünlerine kayıt olmanız anlamına geliyor ve tek bir kayıtla birden çok hizmete entegre edilmenizi sağlıyor.

Şimdi sizlere Gmail’e nasıl kayıt olabileceğinizi aşama aşama anlatmaya çalışalım.

Aşama 1: Öncelikle Gmail Kayıt sayfasına gitmemiz gerekiyor. Bu sayfaya en alt kısımda yer alan yönlendirme linki ile gidebilirsiniz.

İşte Gmail kayıt sayfası ve püf noktaları: Hep birlikte kayıt aşamasını tamamlayalım.

Gmail Kayıt Sayfası

Gmail Kayıt Sayfası

Bu sayfaya kadar geldiyseniz, zaten işin büyük bir kısmını halletmiş sayılırsınız. Bu sayfa da yer alan; Ad, Soyad, Kullanıcı Adı Seçimi, Şifre Oluşturma ve Onaylama, Doğum Günü, Cinsiyet, Cep Telefonu, Mevcut E-Posta Adresi, Robot Olmadığınızı Kanıtlayın, Konum ve Google Hizmet Ve Şartları alanlarını doldurduktan hemen sonra “Sonraki Adım” alanına tıklayarak bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz.

Aşama 2: Bu aşamada kocaman bir hoşgeldin mesajı ile karşılaşıyoruz ve bu karşılama mesajı artık Google ürünlerinin tamamını başta GMail olmak üzere kullanabileceğimiz anlamına geliyor. Zaten Hoş Geldiniz ekranın da buna dair ayrıntılar da verilmiş. Google Haritalar veya YouTube için aynı hesabın kullanılabilir olduğu belirtilmiş.

Gmail Kayıt Sayfası 2

Gmail Kayıt Sayfası 2

Aşama 3: Bu aşamada bize güvenlikle ilgili ana ilkeler detaylı olarak veriliyor. Tüm ayrıntılar yani kullanıcıların en çok ihtiyaç duyduğu bilgiler tek sayfa da toplanmış. Bu verileri dikkatlice okumanız sizin Google uygulamalarının ne kadar güvenli olduğunu anlamanızı sağlar. Ama şunu özellikle belirtelim ki, Google verilerinizi ne kadar iyi saklarsa saklasın asıl temel taşı sizsiniz ve verileri siz saklamaz ve güvende tutmazsanız Google hiçbir şey yapamaz.

Gmail kayıt sayfası-3

Gmail kayıt sayfası-3

Aşama 4: Bilgi gizliliği hakkında bilgiler verildikten sonra, kullanıcıların en çok takıldığı ekrana geliyoruz. 3. aşamada yer alan bu ekranda kullanıcılar mail hizmetine nasıl ulaşacağını şaşırıyor ve adeta kıpırdanamıyor. İşte şimdi burada ne yapmanız gerektiğini açıklayalım.

Sağ üst kısımda yer verilen akıl küpü şeklinde ki işarete tıkladığınızda açılan menü size Google ürünlerine erişme imkanı sağlıyor. Bu kısımda M işareti ile yer alan Gmail’i görebilirsiniz. Gmail kaydol sayfamız ile ulaşılan bu konum sizin mailinize gitmenizi sağlıyor. Şimdi oraya tıklayın ve e-posta adresimize ulaşalım.

Gmail kayıt sayfası 5

Gmail kayıt sayfası 5

Aşama 5: Artık Gmail’in bize sunum yaptığı ekrana geldik bu ekranda ileri seçeneğini kullanarak sunumu sonlandırabilirsiniz. Sonlandırılan bu sunum ile e-posta hizmeti almaya başlayabiliriz. Şimdi sunumlara kısaca bir bakalım.

Gmail kayıt sayfası 7

Gmail kayıt sayfası 7

Gmail kayıt sayfası 8

Gmail kayıt sayfası 8

Gmail kayıt sayfası 9

Gmail kayıt sayfası 9

Gmail kayıt sayfası 10

Gmail kayıt sayfası 10

Gmail kayıt sayfası 11

Gmail kayıt sayfası 11

Gmail kayıt sayfası 12

Gmail kayıt sayfası 12

Artık siz de Gmail Kaydol sayfamız aracılığı ile kayıt aşamasını tamamladınız ve e-posta hizmetinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Gmail sizin e-posta göndermenizi en güvenilir ve en hızlı şekilde yapmanız sağlar.

Gmail E-Posta Adresine Kaydol