Sponsorlu Reklamlar


Mailleşme günümüz hayatının en önemli aktivitelerinden bir tanesi haline gelmeyi başardı ve önemini her geçen gün arttırmaya da devam ediyor. Özellikle haberleşme sosyal ağlara doğru kaysa da mail olayının önemini hala korumasının en önemli nedeni, işin ciddi boyutu denilebilir. Hiç kimse tarafından kontrol edilememesi ve sadece iki kişiye özel olması, mail olayının en önemli yönü.

Ve ülkemiz yanında, tüm Dünyanın da mail denilince ilk aklına gelen web sitesi Hotmail. Hem herkes tarafından kullanılması, hem kullanışlı ve bir o kadar da kolay olması ve bunun yanında kullanıcılara özel depolama alanları sunması, Hotmail’in tercih edilmesinin en büyük sebebi denilebilir. Siz de şimdiye kadar mail adresi almadıysanız yada Hotmail’i denemediyseniz aşağıda yer alan yönlendirme linkleri yoluyla kolaylıkla bir mail adresine sahip olabilirsiniz.

Hesap oluşturma esnasında sizden, ad, soyad, yaş bilgisi, telefon numarası, ülke, posta kodu ve cinsiyet gibi bilgiler sorulmaktadır. Bu sorulara cevap verip kaydınızı tamamladıktan sonra artık yeni bir mail hesabınız olmuş oluyor. Artık arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız, sosyal arkadaşlarınız ve daha fazlası ile kolayca mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Hotmail mail adresi almak tamamen ücretsiz.

İçeriye giriş yaptıktan sonra ise, ana sayfada size gelen mailleri görebilirsiniz. Ayrıca gönderilmiş öğeler, silinmiş öğeler, taslaklar veya sizin maillerinizi gruplaştırmak için kullandığınız klasörlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Artık siz de yeni bir mail adresi almak istediğinize göre, kaydol.com.tr aracılığı ile yeni bir mail adresini kolayca alabilirsiniz.

Hotmail Kaydol Ve Mailleşmeye Başla

Sponsorlu Reklamlar