Sponsorlu Reklamlar


Lütfen Videoyu Adım Adım Ve Sonuna Kadar İzleyin. Kayıt İçin %100 Kesin Çözüm

Son dönemin, Facebook, Twitter ve Google Plus’tan sonra ki en büyük icadı olan ve kısaca fotoğrafların sosyal ağı olarak nitelendirebileceğimiz instagram büyümeye devam ediyor. Özellikle Facebook tarafından 1 milyar dolar bedelle satın alınmasından sonra, gelişimi daha da hızlandı.

Bilgisayardan Kayıt Aşaması

Sadece Kaydol.Com.Tr kullanıcıları için hazırlanan Instagram uygulamasına bilgisayardan nasıl kayıt olunacağını anlatan videomuz. Videoyu sonuna kadar izleyiniz. Bütün detaylar anlatılmış ve her kullanıcının %100 kayıt olabileceği şekilde hazırlanmıştır.

 * Kayıt olmuş bir kullanıcı bilgisayardan instagram hesabına giriş yapmak isterse gerekli olan Pixsta programını buradan indirebilir.

Instagram = Fotoğrafların Sosyal Ağı

Kendi türünün ilk örneği olan instagram, üyelerinin en kısa sürede çektikleri fotoğrafa çeşitli efektler vererek paylaşması esasına dayanmaktadır. İnternet kullanıcılarının en çok sevdiği öğe olan hız, instagram’da fazlası ile mevcut denilebilir. Çektiğiniz fotoğrafı en geç 1 dakika içerisinde paylaşabilirsiniz.

Öncelikle IOS işletim sistemi için hazırlanan uygulama, daha sonra Android işletim sisteminin tüm Dünya’yı kasıp kavurması ile bu işletim sistemine de entegre edilebilir hale geldi. Her iki platform içinde, en çok kullanılan uygulamalar içerisinde yer almayıda başardı.

Instagram uygulamasına sadece Android, Blackberry ve IOS ile çalışan tablet ve telefonlardan kayıt olabilirsiniz.

Instagram KaydolAndroid Instagram indirApple Instagram indir

İnstagram uygulamasında kullanılabilecek bazı efektler: Valencia, Walden, Brannan, Sutro, Kelvin, 1977 vb.

Uygulama içerisinde yer alan Explorer modunda, diğer instagram kullanıcılarının paylaştığı fotoğrafları da bulabilir ve favorilerinize ekleyebilirsiniz. Bu alanda Dünya’dan ve ülkenizden en popüler filtreli fotoğrafları görebilirsiniz.

Instagram Uygulamasından En Son Yenilik: Webstagram!

Artık Instagram kullanıcıları, uygulama ile yükledikleri fotoğrafları, web üzerinden de görüntüleyebilir. Üstelik tamamen ücretsiz.

 Akıllı Cihazlardan kayıt aşaması:

Adım Adım Instagram Sosyal Uygulamasına Kayıt:

Aşama 1: Öncelikle akıllı cihazlarımızdan bir tanesi ile instagram uygulamasına giriş yapıyoruz. Açılış yaptığımızda bizden giriş yapmamızı yada yeni bir kullanıcı oluşturmamızı istiyor. Bizim henüz bir profilimiz olmadığı için kaydol butonuna tıklıyoruz.

kaydol instagram

Instagram Kayıt Aşaması 1

Aşama 2: Bu aşama bizim kişisel bilgilerimizi doldurduğumuz aşamadır. Kullanıcı adı, şifre, ad, soyad, e-posta, telefon bu aşamada ki zorunlu alanlardandır.

Instagram Kayıt Aşaması 2

Instagram Kayıt Aşaması 2

Aşama 3: 3. aşama da sizden Faceace book bilgileriniz talep ediliyor ve en alt kısımda da Kaydol butonu yer alıyor. Kaydol butonuna tıkladığınız zaman kayıt aşaması için en önemli etap tamamlanıyor.

Instagram Kayıt Aşaması

Instagram Kayıt Aşaması 3

Aşama 4: Profil resminin yer almasını istiyorsanız, 3. aşamada yer alan fotoğraf alanına dokunuyorsunuz ve size çeşitli seçenekler sunuluyor. İsterseniz Facebook’tan Aktar, Fotoğraf Çek, Kütüphaneden Seç seçeneklerinden bir tanesini seçerek, gerekli fotoğraf alanını doldurabilirsiniz.

 

Instagram Kayıt Aşaması 4

Instagram Kayıt Aşaması 4

Aşama 5:  Kaydol butonuna tıkladıktan hemen sonra sizden E-Posta adresinizin doğruluğunu onaylamanız gerekiyor.

Instagram Kayıt Aşaması 5

Instagram Kayıt Aşaması 5

Aşama 6: Bu aşamada isterseniz Facebook arkadaşlarınızı bulabilir ve listenize ekleyebilirsiniz.

instagram kayıt

instagram kayıt Aşaması 6

Aşama 7: Biz bu aşamada Facebook arkadaşlarımızı bulmayı tercih etmedik.

Instagram Kayıt aşaması

Instagram Kayıt aşaması

Aşama 8: Artık giriş yaptık ve instagram bizi sanal bir tura başlatıyor. Bu turda tanıdık olabileceklerden, en popüler ünlülere kadar herşey sizin için listeleniyor.

instagram kayıt aşaması 8

instagram kayıt aşaması 8

 

Aşama 9: Bizi biraz sıkıyor ve sürekli olarak Facebook ile bağlantı kurmamız isteniyor. Aslında bu bağlantı kurma işlemi gayet kullanışlı ama yapılan zorlama hiçte hoş değil.

instagram üye

 

Aşama 10:Artık kayıt aşaması tamamen bitti ve siz sorunsuzca Instagram kullanmaya devam edebilirsiniz.

Instagram Kayıt Aşaması Son Bölüm

Instagram Kayıt Aşaması Son Bölüm

Gördüğünüz gibi kayıt aşaması oldukça sorunsuz bir şekilde sonlandırıldı.

 

Sponsorlu Reklamlar