Sponsorlu Reklamlar

Son dönemin, Facebook, Twitter ve Google Plus’tan sonra ki en büyük icadı olan ve kısaca fotoğrafların sosyal ağı olarak nitelendirebileceğimiz instagram büyümeye devam ediyor. Özellikle Facebook tarafından 1 milyar dolar bedelle satın alınmasından sonra, gelişimi daha da hızlandı.

Instagram = Fotoğrafların Sosyal Ağı

Kendi türünün ilk örneği olan instagram, üyelerinin en kısa sürede çektikleri fotoğrafa çeşitli efektler vererek paylaşması esasına dayanmaktadır. İnternet kullanıcılarının en çok sevdiği öğe olan hız, instagram’da fazlası ile mevcut denilebilir. Çektiğiniz fotoğrafı en geç 1 dakika içerisinde paylaşabilirsiniz.

Öncelikle IOS işletim sistemi için hazırlanan uygulama, daha sonra Android işletim sisteminin tüm Dünya’yı kasıp kavurması ile bu işletim sistemine de entegre edilebilir hale geldi. Her iki platform içinde, en çok kullanılan uygulamalar içerisinde yer almayıda başardı.

Instagram uygulamasına sadece Android ve IOS ile çalışan tablet ve telefonlardan kayıt olabilirsiniz.

Instagram KaydolAndroid Instagram indirApple Instagram indir

İnstagram uygulamasında kullanılabilecek bazı efektler: Valencia, Walden, Brannan, Sutro, Kelvin, 1977 vb.

Uygulama içerisinde yer alan Explorer modunda, diğer instagram kullanıcılarının paylaştığı fotoğrafları da bulabilir ve favorilerinize ekleyebilirsiniz. Bu alanda Dünya’dan ve ülkenizden en popüler filtreli fotoğrafları görebilirsiniz.

Instagram Uygulamasından En Son Yenilik: Webstagram!

Artık Instagram kullanıcıları, uygulama ile yükledikleri fotoğrafları, web üzerinden de görüntüleyebilir. Üstelik tamamen ücretsiz.

Sponsorlu Reklamlar