• Hız
  • Kullanılabilirlik
  • Kararlılık
  • Kaynak Tüketimi
  • Güncelleştirme

Özellikle online oyun düşkünlerinin vazgeçilmez programlarından biri olan Raidcall’ı tek kelime ile özetlersek günümüzün “telsizi” diyebiliriz. Tamamen ücretsiz bir program olması, günümüzün en çok tercih edilen sesli sohbet programı olmasında büyük bir etken. Programın kurulumu, indirilmesi ve kullanımı gerçekten çok kolay.

Sponsorlu Reklamlar

Online oyunlarda haberleşmenin, konuşmanın önemi gitgide artmaktadır. İşte bu soruna en güncel çözüm Raidcall programından gelmiştir. Programın içeriğinde oyunda ki birliğinizin ismi ile oda oluşturmanız yeterlidir. Her odanın bir numarası (ID) vardır. Kullanıcılar bir odaya katılmak için arama kısmına bu numarayı (ID) yazarak giriş yapabilirler. Oda yöneticileri odanın altında kanallar (Channel)  Geyik, Sohbet, Müzik, Yardım vb. oluşturarak, herkesin isteği ve ihtiyacına çözüm bulabilirler. Odaların altında şifreli kanallar oluşturarak “özel” konuşmalar yapmakta mümkün.

Sadece oyun düşkünleri için değil, müzik tutkunları içinde çok etkili bir program. Binlerce odada 7/24 müzik yayını yapılmaktadır. İsterseniz sizde kendinize bir oda kurup, dj’liğinizi konuşturabilirsiniz. Programın bilgisayarınızda çalan müziği karşıya sorunsuz bir şekilde iletmesi için müzik modunun bulunduğunu belirteyim.

Mikrofonum yok bu program işime yaramaz diye düşünmeyin. Programın aynı zamanda yazıyla sohbet edebileceğiniz bir kısmıda mevcut. Fakat, konuşmanın rahatlığını gördükten sonra bir mikrofon alacağınızı garanti ederim.

Raidcall programı tamamen ücretsiz bir programdır. Yapmanız gereken Raidcall programını indirmek, bilgisayarınıza kurmak ve kaydolmaktır. Programı indirdikten sonra, iki kez tıklayarak çalıştırın. Karşınıza ilk olarak dil seçeneği çıkacak burada English seçmeniz önerilir. Sürekli “Next” ileri butonuna tıklayarak ilerleyin. Kurulum bittiğinde program açılmadan önce iki seçenek çıkacak. Burada “Create New Account” diyerek ücretsiz olarak Raidcall’a kaydolabilirsiniz.

RaidCall (+) Özellikleri: Hızlı, Kolay kullanım, Ücretsiz, Program Seçenekleri, Az Kaynak Tüketimi
RaidCall (-) Özellikleri: Türkçe dil desteği olmaması, Bağlantı Kopmaları

RaidCall İndir

Sponsorlu Reklamlar