• Ünlü Takibi
 • Sosyalleşme
 • Paylaşım
 • Güvenilirlik
 • Kullanım

Twitter sosyal paylaşım sitelerinin Facebook ile birlikte liderliğini üstleniyor diyebiliriz. Sosyal paylaşım adına istediğiniz herşeyi yapabilirsiniz. Kendinize ait oluşturacağınız hesap sayesinde, hem insanların sizi takip etmesini sağlayabilir, hem de siz istediğiniz kişileri takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Twitter özellikle kullanıcıların popüler sayılan insanları takip etmek için kullandıkları bir platform haline geldi diyebiliriz. Örneğin; T.C. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül veya Kıvanç Tatlıtuğ’u takip edebilir ve onlardan haberdar olabilir, yaşantıları hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Ne kadar büyük bir platform haline geldiğini Cumhurbaşkanımızın 2.500.000 takipçisinin olması bize çok net biçimde anlatıyor.

Twitter’da sevilen gruplara abone olabilir ve Twitter’ın eğlence boyutuna geçerek daha aktif zamanlar geçirebilirsiniz.

Android, iOS ve diğer taşınabilir cihaz platformlarından yine kolaylıkla bağlanabilir ve neler olup bittiğini, Türkiye gündemini, ünlülerin aktivitelerini, enteresan paylaşımları takip edebilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık trendlerin belirlenmesine siz de katkıda bulunabilirsiniz.

Twitter Kaydol

Twitter üzerinden 140 karaktere sığdırabileceğiniz bütün mesajları verebilirsiniz. 3. kişilerin haklarına saldırı yapmadığınız sürece, özgürlüğün en yüksek olduğu topluluktur.

Twitter Kayıt Anlatım Videosu:

Resimlerle Twitter Sosyal Ağına Nasıl Kayıt Olunur? Adım adım kayıt aşaması.

Twitter Kayıt Aşaması 1

Twitter Kayıt Aşaması 1

 • Sonra, Twitter’da yenimisin? Kaydol alanını dolduralım.
Twitter Kayıt Aşaması 2

Twitter Kayıt Aşaması 2

 • Arkasından gerçek kayıt aşamasının yer aldığı ekrana geçelim. Bu alanlardan en önemlileri, mail adresi ve kullanıcı adı alanı. Kullanıcı adınız daha önce bir kullanıcı tarafından alınmış olmamalı. Mail adresiniz ile daha önce bir kayıt oluşturulmamış olmalıdır.
Twitter Kayıt Aşaması 3

Twitter Kayıt Aşaması 3

 • Kayıt sayfasını geçtikten hemen sonra, eğitim aşaması başlıyor. İlk tebrik Twitter’dan geliyor.
Twitter Kayıt Aşaması 4

Twitter Kayıt Aşaması 4

 • Bir sonra ki aşama senin ilgi alanların ile alakalı. Ne tür şeylerden ilgilendiğin, senin Twitter tarafından daha kolay adapte olman için tasarlanmış. Bu ilgi alanlarından istediğini seçmekte özgürsün.
Twitter Kayıt Aşaması 5

Twitter Kayıt Aşaması 5

 • Twitter ülke genelinde ki en popüler kişisel hesaplardan sana seçme lezzetler sunuyor. İstediğini takip edip, istediğini çarpı tuşuna basıp köşeye atabilirsin.
Twitter Kayıt Aşaması 6

Twitter Kayıt Aşaması 6

 • Ayn zamanda senin sosyal çevrenin Twitter alanında da beraber olması önemli. Yani tanıdıkların olmadan senin Twitter’da olman pek fazla bir şey ifade etmiyor. Aol, Gmail, Outlook, Yahoo gibi hesaplar ile tanıdıklarını kolayca bulabilirsin.
Twitter Kayıt Aşaması 7

Twitter Kayıt Aşaması 7

 • Artık kayıt aşaması tamamen bitti ve Twitter senin için hazırlıklara başladı.
Twitter Kayıt Aşaması 8

Twitter Kayıt Aşaması 8

 • Bir süre bekledik ve artık muradımıza erdik denilebilir. Artık bizimde bir Twitter sayfamız var ve kullanıma hazır. İstediğin sözleri yada fotoları paylaş, haberleş, iletişim kur, gönlünce eğlen.
Twitter Kayıt Aşaması

Twitter Kayıt Aşaması

Twitter’a Hoşgeldin.

Sponsorlu Reklamlar