• Ünlü Takibi
  • Sosyalleşme
  • Paylaşım
  • Güvenilirlik
  • Kullanım


Sponsorlu Reklamlar


Twitter sosyal paylaşım sitelerinin Facebook ile birlikte liderliğini üstleniyor diyebiliriz. Sosyal paylaşım adına istediğiniz herşeyi yapabilirsiniz. Kendinize ait oluşturacağınız hesap sayesinde, hem insanların sizi takip etmesini sağlayabilir, hem de siz istediğiniz kişileri takip edebilirsiniz.

Twitter özellikle kullanıcıların popüler sayılan insanları takip etmek için kullandıkları bir platform haline geldi diyebiliriz. Örneğin; T.C. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül veya Kıvanç Tatlıtuğ’u takip edebilir ve onlardan haberdar olabilir, yaşantıları hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Ne kadar büyük bir platform haline geldiğini Cumhurbaşkanımızın 2.500.000 takipçisinin olması bize çok net biçimde anlatıyor.

Twitter’da sevilen gruplara abone olabilir ve Twitter’ın eğlence boyutuna geçerek daha aktif zamanlar geçirebilirsiniz.

Android, iOS ve diğer taşınabilir cihaz platformlarından yine kolaylıkla bağlanabilir ve neler olup bittiğini, Türkiye gündemini, ünlülerin aktivitelerini, enteresan paylaşımları takip edebilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık trendlerin belirlenmesine siz de katkıda bulunabilirsiniz.

Twitter Kaydol

Twitter üzerinden 140 karaktere sığdırabileceğiniz bütün mesajları verebilirsiniz. 3. kişilerin haklarına saldırı yapmadığınız sürece, özgürlüğün en yüksek olduğu topluluktur.

Twitter Kayıt Anlatım Videosu:

Sponsorlu Reklamlar