• Görüntü Kalitesi
  • Video Yüklenme
  • Yönetilebilirlik
  • Kullanım Kolaylığı
  • Paylaşım


Sponsorlu Reklamlar


Sosyal video paylaşım sitesi Youtube sitesi, Dünya genelinden yüklenen videoları sorunsuzca izleyebilmenizi ve kullanıcı kaydı yaparak kolayca video yükleyip paylaşabilmenizi sağlamaktadır. Arama seçeneği videolara kolayca ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Arama özelliği google arama özelliği ile benzer özellikler barındırıyor. Aramanıza en yakın mantıklı aramalar listelenebiliyor.

Youtube üzerinden en çok izlenen videolar, en çok oylanan videolar, trend olanlar gibi popüler videolara ulaşabilmeniz mümkün.

Youtube video paylaşım sitesinin en çok izlenen videosu:

Youtube’a Kaydolduktan sonra kendi menünüzden, izledikleriniz (geçmişiniz), beğendikleriniz ve daha sonra izlemek istediklerinize ulaşabilirsiniz. Yine aynı şekilde Youtube Kayıt aşamasından sonra yorum kısmından videoya ilişkin yorum bırakabilirsiniz.

Youtube Video Paylaşım Sitesine Üye Olmak İçin Yapılması Gerekenler:

https://accounts.google.com/SignUp adresine giderek kendinize ait bir Google hesabı oluşturmanız gerekmektedir.

Ad, Soyad, Google Kullanıcı Adı, 2 tekrarlı şifre aşaması, Doğum Günü, Cinsiyet, Telefon Numarası, E-Posta Adresi, Doğrulama Kodu, Konum, Google Kullanıcı Sözleşmesi alanlarını doldurduktan sonra, sonraki adım butonuyla Kaydolma aşamasını tamamlayabilirsiniz.

Youtube Kaydol

 

Sponsorlu Reklamlar