• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oynanabilirlik
  • Karakterler
  • Kişiselleştirme

Gamerill tarafından üretilen oyunumuzda alışılagelmiş online oyunların biraz daha dışına çıkıyor ve yeni bir maceraya doğru yelken açıyoruz. Taktiksel davranışların oldukça önemli olduğu oyunumuzda, en önemli unsur takımınızın üyelerini seçerken iyi kararlar vermenizin gerekliliği. Farklı yeteneklere sahip ve farklı sınıflarda yer alan oyuncuları bir araya getiren oyunda, kendi takımınızı en iyi şekilde kurmalı ve bu takımı en iyi şekilde kontrol etmelisiniz. Takımınızı ne kadar iyi kontrol ederseniz, oyunda ki başarınız da o derece artacak ve sıralamalarda kendinize en iyi şekilde yer edineceksiniz.

Sponsorlu Reklamlar

oyunda oldukça dikkat çeken ve farklı özelliklere sahip onlarca karakter yer alıyor. Bu karakterler arasında en önemlileri; Bombacı, topçu, hızlı koşucu, neredeyse her hedefi ( Dikkatli davrandığınız takdirde) vurabilmenizi sağlayan keskin nişancı, hedef ve karakter yok edici ve iyileştirme özelliği ile takım arkadaşlarına büyük destek sağlayan hemşire sınıfı yer almaktadır. Bu karakterlerin tamamı kendi alanlarında uzmanlaşmış ve sınıflarının en iyisi olarak nitelendirilebilir.

Her savaş alanında iki adet takım yer almakta ve bu savaş alanlarında 9 adet mevzi oyunda kendine yer edinmektedir. Oyun ilerledikçe karakterlerin güçleri düşmekte ve sıfırlandığında o karakter oyun dışında kalmaktadır. Aslında bu noktada oyunun anlamı da ortaya çıkıyor. Yani karşı takımdan hiç kimse kalmadığı anda oyunu da kazanmış oluyorsunuz. Sizin bütün amacınız taktiğinizi iyi belirlemek ve gücü azalan karşı takım oyunsuna yönelmektir. Taktiğinizi bu noktada farklı belirleyebilirsiniz ve karşı takımın en iyi ve size en çok zarar veren oyuncusuna yönelebilirsiniz.

5Strike Oyunu, online oyunlar içerisinde farklılaşmış ve yakın zamanda hatırı sayılır kullanıcı kitlesine ulaşmıştır.

Oyunda diğer bir önemli nokta ise, oyuncularınızı ekipman olarak donatabilme imkanınız. Hem mevcut silahlarınızı geliştirebilirken, hem de karakterinizi olabildiğince kişiselleştirebiliyorsunuz. Bu da sizin oyun içi farklılığınızı ortaya koymaktadır.

Savaş alanlarında yer alan, her takıma ait 9 adet bölge ateşle çevrilmiştir ve oyuncunun kendi bölgesi dışına hareket etmesi veya çıkması yasaktır.

5Strike oyununa öncelikle kaydolmalısınız. Oyun kaydolma aşamasından hemen sonra ise oyunu tarayıcınız üzerinden kolaylıkla oynayabilirsiniz.

 

5Strike Kayıt Sayfası