• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Görüntü kalitesi
  • Güncelleme
  • Kullanıcı Sayısı

Yer altı örgütü Justıce Hand ile askeri örgüt Fallen Angel arasındaki çatışma Absolut Forse online’ın konusunu oluşturuyor. Absolute Force Online oyununu hem karakterin gözünden, hemde karakterinizi görerek oynayabilme imkânı oyuna ayrı bir heyecan katmaktadır. Bu özellik sayesinde alanı daha geniş açıyla görebildiğiniz gibi rakibinize de üstünlük sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun içinde değiştirilebilir bakış açısı modu bulunmaktadır. Klavyede F10 a basarak birinci kişi bakış açısı veya üçüncü kişi bakış açısıyla oynayabilirsiniz. Askerlere verilen koşma özelliği sayesinde Absolute Force Online’da ağır silahlar kullanıp çevrenizi tarayıp helikopterle füze yağdırabilirsiniz. İki takım gemi üzerinde mücadele verirken ortada duran helikopteri alan kişi füze ve makineli tüfeklerle karşı takıma saldırabilir.

Oyunda daily guest sistemi bulunuyor ve bu sayede her gün açılan beş adet görevi haritalara girip yapıyorsunuz. Bu sayede para ödülü kazanabiliyor ve ağır silahları olan bir bayana dönüşebilirsiniz. Haritalardaki patlayan, kırılıp dağılan objeler sayesinde oyun gerçek hissini yaratmaktadır. Absolute Force Online oyununda bir karakter yaratmak ve silah seçmek oyuncunun elinde. Bayan savaşçı karakterlerinin bulunması erkek oyuncular için oyunu daha cazip hale getirmektedir.

Absolute Force Online oyununda 7 farklı oyun modu bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Zombi modu, bayrak kapmaca modu ve 5’e 5 yapılan araç modudur. Her öldürdüğünüz düşmandan puanlar kazanıp bu puanlarla makinalı tüfek, top atışı gibi ölümcül özellikler satın alabilirsiniz. Ne kadar çok adam öldürürseniz özel yetenekleriniz o kadar artar.

Absolut Force Online KaydolAbsolut Force Online İndir