• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Yılların deneyimini barındıran Ace Online  yepyeni grafikler ve görevlerle oyun dünyasına geri dönüş yapmıştır. 2006 yılında Space Cowboy ismiyle başlayan macera ara verdikten sonra yenilenerek geri dönüş yaptı. Oyun MMORPG ve MMOFPS bileşimi bir oyun olarak karakterinizi geliştirirken birincil gözden savaşma şansı tanımaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda seçebilceğiniz 5 bayan ve 5 erkek karakter bulunmaktadır. Karakterlerin manga çizgileriyle yaratılmış olması oyun severlerin ilgisini çekecektir. Uzakdoğulu yapımcıların bu süprizi manga severlerinde oyuna ilgi duymasına yol açmaktadır. Oyuna başladığınız uzay aracı ile havada ve karada savaşlar yapabilirsiniz.

6 kişilik gruplarla beraber gruplar kurararak görevleri beraber bitirebilirsiniz. Filo adı verilen bu sistemde bir başkan bulunmaktadır ve uçuş düzeni, rotası gibi yönlendirme işlemlerini yaparak görevleri etkili bir biçimde gerçekleştirmeye çalışır. 30 kişiye kadar oluşturulan birlik sisteminde de yine bir başkan bulunmaktadır. Birlik üyeleri ile beraber savaşmakta mümkündür.

Ace Online’da uzay geminizi fare ile yönlendirebilir, düşmanlara ateş edebilirsiniz. Bu anlamda oynanış bakımından gayet kolaydır. Gerek görevleri, gerekse düşmanların yoğun ateşlerinden kaçmak ise hiç kolay değildir. Oyun da gerçek bir uzay savaşları deneyimi yaşayabilirsiniz. 3 boyutlu olarak bir uzay gemisini kullanmanın zevkini yaşarsınız.

 

Ace Online Kayıt Sayfası

 

Türkçe dil desteği bulunan oyunun ismi Avrupa sunucularında olduğu gibi AirRivals’dır. Savaşçı, Bombacı, Yer Uçağı ve Destekçi oyunda seçebileceğiniz gemi türleridir. Sizde bu oyunu oynamak istyorsanız yapmanız gereken ilk önce oyunun kurulum dosyasını indirmektir. Bunun için aşağıda bulunan Ace Online indir butonuna tıklayabilirsiniz. Daha sonra kaydolmak için yine aşağıda bulunan Ace Online kaydol butonuna tıklayın. Artık sizde bir uzay yolu savaşçısı olabilirsiniz.