• Tasarım
  • Güvenilirlik
  • Hız
  • Eğlence
  • Güncel

Son dönemde popüler medyanın yükselen değerlendirilen birisi olan acunn.com, üye alımına devam ediyor. Kullanıcı sayısı ise her geçen gün artmaya devam ediyor. Bunda Acun ılıcalı’nın Türkiye’nin yükselen değeri olmasınında büyük etkisi olduğu inancındayız.

Sponsorlu Reklamlar

Site vasıtasıyla bir çok şeyi de yapabilmek mümkün. İsterseniz bunlaarı kısaca sıralayalım.

Türkiye ve Dünya gündemine ait haberleri takip edebilir, meteorolojiden gelen son hava durumları sayesinde kötü sürprizlere mağruz kalmaktan kurtulabilirsiniz.

Süper Lig maçlarına ait özet görüntüleri ve golleri izleyebilirsiniz.

Magazin haberlerini, sansasyon olmadan takip edebilirsiniz.

Kadın köşesinde, kadın cinselliği, moda, sağlık köşeleri ile kadın kullanıcılarını aydınlatmaya yönelik bilgiler veriyor.

Sinema köşesi en çok ilgi çeken bölümlerden bir tanesi. Bu köşede, son çıkan filmler, filmlere ilişkin kısa bilgiler, fragmanlar ve kullanıcı oyları ile beğenilirlik ölçülüyor. Sinemaya gitmeden önce uğranılması gereken sayfalardan bir tanesi. Yine sinema Dünya’sına ilişkin haberleri de kolayca takip edebilirsiniz.

Teknoloji köşesi, son teknolojik gelişmeleri kullanıcılarına ulaştırmayı amaçlıyor. Tabletler, telefonlar, teknolojik aletler ve daha fazlası hakkında aydınlatıcı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Müzik köşesi ise, son çıkan albümler, şarkıcılara ait haberler, trend parçalar ve daha fazlası hakkında bilgiler veriyor.

Foto Galeri köşesinde, ilgi çeken fotoğraflar, ilginç fotoğraflar, farklı tasarımlar, yemek ve içecek fotoğrafları ve acunn medya yarışmalarına ilişkin fotoğrafları bulabilmeniz mümkün.

Acunn.com adresine kaydolmak ise 2 türde gerçekleştirilebiliyor. İlki normal web stesine kayıt şeklinde yapılabilirken, ikincisi ise Facebook yoluyla giriş yapılabilmesi.

Aşağıda verilen link yardımıyla kolayca Acunn web sitesine kaydolabilirsiniz.

 

Acunn Web Sitesine Kaydol