• Oyun Kalitesi
  • Görüntü
  • Görüntü kalitesi
  • Karakterler
  • Oynanabilirlik

Adventure Quest Worlds son zamanların en fazla tercih edilen online oyunları arasında oyun severlerin karşısına çıkmaktadır. Bu oyunun özelliği bir savaş olmakta ve büyük bir mücadele yer almaktadır. Oyun içerisinde yüksek kalite, efektler, görselliğin kalitesine kadar detaylı bir şekilde tasarlanarak karşınıza çıkmaktadır. Artık boş zamanlarınızı en güzel şekilde stres atmak için bu savaş oyunu yeterli gelecektir. Bir savaş oyunu olması elbette devamlı olarak macera içerisinde rakiplere karşı güçlü olma çabası içerisinde olunmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Adventure Quest Worlds oyununu oynamak için kesinlikle bilgisayarınızda Flash programı yüklü olması gerekmektedir. Bazı grafik ve farklı karakterli yazılardan çok daha uzak bir yapısı olarak tasarım açısından bir ilktir. Oyun içinde yer alan dört farklı sınıf bulunmakta ve isimleri şu şekildedir; Mage, Healer, Warrior ve Rogue adındadır. Bu karakterlerden birini seçerek saçını, kaşını, gözünü ayarladıktan sonra oyuna rahatlıkla seri olarak giriş yapabilirsiniz. Bundan sonra yaratmış olduğunuz karakter ile başlayabilir ve rahatlıkla mücadelenizin tadını çıkartabilirsiniz.

AMANSIZ HIRSLI BİR MÜCADELE

Ancak bu karakter ile oyun oynarken belirli bir süre sonra yavaşlayacak ve o zaman yapmanız gereken CTRL+F5 olarak bastığınız zaman sayfayı yenileyerek bu soruna da son vereceksiniz. Adventure Quest Worlds oynamak aslında son derece basit ve eğlencelidir. Tek yapmanız gereken verileri doğru bir şekilde takip ederek oyuna seri olarak mükemmel başlangıçlar ile zamanınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Savaşçı ruhu olanların tercihi olan bu oyun serisi devamlı olarak kalitesi ile yenilenerek tasarlanmaktadır. Savaş oyunlarında rakiplerinizi yenmek için daim güçlü olmak zorundasınız.

Adventure Quest Worlds Oyununa Kaydol