Sürekli olarak ilerlemekte olan online oyunlar arasına strateji, savaş gibi birçok yenileri eklenmektedir. Oynanan oyunlar arasına sürekli olarak yeni versiyonu geliyor. Böylece daha eğlenceli ve stres atıcı hayatınız olacaktır. Online oyunlar arasında Age of conan sürekli olarak geliştirilmiş bir hale gelen MMORPG oyunları arasında oldukça farklı bir yapısı bulunmaktadır. Bundan dolayı birçok kişi bu oyunu son derece merak ediyor. MMORPG oyununu sürekli oynayan kişiler iyi bilir. Daha çok fantastik bir dünya içerisinde boyutlar gerçekleştirilmekte ve bu bilinen düşünceyi yıkılan yapısı ile karşınızda olan oyun beklentilerinizi fazlası ile karşılayacak derecede kalitesi vardır. Bundan dolayı en çok oynanacak oyunlar arasında yerini alıyor.

Sponsorlu Reklamlar


Age of conan geçmiş zamana bakıldığında devamlı olarak gerçekleştirilen fantastik evrenin tamamen anlayışını değiştirmekte çok az sayıda online oyun yer alırken bu oyun yeni nesle büyük etki ediyor. Böylece adından sürekli olarak söz ettirecek kaliteli bir oyundur. Değişik MMORP oyunları arasında sahip olmakta olan evrenin farklı olmasının yanı sıra görüntüsü son derece kaliteli ve oynanabilen özelliği beğenilme durumunu daha da sağlıyor. Age of conan oyunu içerisinde çok daha farklı bir dövüş tekniği yer almaktadır. Ayrıca çok sağlam olan bir hikayesi üzerinde kurulmaktadır. Bu oyunun içerisinde 12 tane farklı sınıf bulunuyor. Son derece zengin bir içeriğe sahip olan oyunda muhteşem zaman geçireceksiniz.


Dilediğiniz karakteri seçerek, başladığınız oyunda kendi dünyanızdan çok şey bulacaksınız. Savaş ve macera dolu oyunun tüm yankı sesleri sürekli hissedeceksiniz. Standart olan bir evrenin fantastik anlayışı dışında çok daha değişik bir yeri vardır. En önemlisi çocukların sevdiği çizgi romanı Conan ile birlikte hikayesi olan oyun haritaların üzerinde meydana gelen savaş son derece etkileyici ve büyüleyici bir yapısı olmaktadır.

Age Of Conan Kaydol