Snail Games tarafından geliştirilerek sunulan MMORPG adlı Uzak Doğu dövüş sanatları temalı bir oyun olan Age of Wulin, Ming Hanedanlığının başlangıç dönemlerini yansıtmaktadır. Tarihsel gerçekliğine bakıldığında Uzak Doğu’nun benzersiz atmosferini aslına uygun olarak hazırlanan haritalarının da yardımıyla yansıttığını söylemek mümkün olmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun içinde iyi, kötü ve tarafsız olarak üç bölüme ayrılan toplamda 8 okul bulunmaktadır. Bu okulların isimleri şu şekildedir: Shaolin, Wudang, Emei, Beggars’ Sect, Blissful Valley, Royal Guard, Tang Men ve Scholar’s Academy. Bu okulların içerisinde iyi olanlar kılıç, sopa ve hançer gibi silahlar kullanmaktadırlar. Kötü okullar diye bilinen okullar ise kısa kılıç, pala, pençe gibi sailahlar kullanabilmektedirler. Bu okulların da kendine has bazı nitelikleri bulunmaktadır. Örneğin iyi okullar arasında yer alan Wudang adlı okulda bulunanlar şifa verme özelliği kazanabilmektedir. Kötü okullar arasında yer alan Blissful Valley’de ise sinsi bir şekilde uzaktan rakibine saldırabilme yeteneği kazanılmaktadır. Bu oyunda hangi okul seçilirse seçilsin karakter Uzak Doğu dövüş filmlerinde olduğu gibi hazvada süzülebilecek, duvarlarda veya suda yürüyebilecektir.

Age of Wulin adlı bu oyun içerisinde birçok yetenek sizleri beklemektedir. Oyun, Çin İmparatorluğu’nun sahip olduğu topraklara gerçeğe çok yakın bir mekânda geçmektedir ve oyunda Çin Seddi’nden muhteşem Wudong Dağları’na kadar birçok mekânda dolaşabilmeniz mümkün olacaktır.

UZAK DOĞU DÖVÜŞ SANATLARINI ÖĞRENMEYE HAZIR OLUN

Age of Wulin’de gayet tatmin edici düzeyde olan grafikler ve mekan tasarımları sayesinde oyun daha ilgi çekici hale gelmiştir. Oyunda kullanılan sistem ise PvP ve PvE sistemidir. Bu sayede evde arkadaşlarınızla birlikte oynayabilmeniz mümkün olmaktadır.

Age of Wulin Oyununa KaydolAge of Wulin Oyununu İndir