Aika, ödüllü bir savaş oyunu olup ücretsiz olarak oynanabilmektedir.2009 yılından bu yana tüm dünyada oynanan ve geniş kitlelere hitap eden bu oyun sizlere ayrı bir keyif verecektir. Birçok ülkede çok sayıda oyuncuları olan bu oyuna bir başlayın bir daha asla bırakamayacaksınız.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun içerisinde sizinde katılabileceğiniz beş farklı ulus bulunmaktadır. Bu uluslardan birini seçip oyuna bu şekilde dâhil olabilirsiniz. Oyunda kaliteli grafikler ve görsel efektler bulunmaktadır. Bu efektler sizi oyuna hayran bırakacak ve vazgeçememenizi sağlayacaktır. Oyun içersinde sürekli savaşlara dâhil oluyorsunuz bu savaşları eğer ki kazanırsanız adına oynamış olduğunuz ulusun bayrağını kaleye dikebilme şansınız olacaktır. Bu heyecan dolu oyundan asla vazgeçemeyeceksiniz.

Oyun içerisinde öyle silahlar var ki bu silahlar ile savaşmak ayrıca size bir keyif verecektir. Oyun ilerledikçe silahlar güçlenecek ve siz daha rahat savaşacaksınız. Bu oyun tüm dünyada ve Türkiye de bir akım olarak ilerledi ve nerdeyse herkesimden herkesin oynadığı bir oyun haline geldi. Türkçe dil desteği ile hiçbir indirme ve yükleme işlemi yapmadan oynayabileceğiniz bu özel oyun ile savaşmanın keyfini çıkarın. İsterseniz takım halinde isterseniz de tek başınıza oynayabileceğiniz bu eşsiz oyun tam size göre bir oyun.

Aksiyon, heyecan ve savaş oyunlarını seviyor iseniz bu oyuna başladığınız zaman tüm oyunları geride bırakacak ve bu oyuna tutku ile bağlanacaksınız. Ödüllü nadir oyunlardan biri olan Aika, oyun severlerin en sevdiği ve beğenerek oynadığı bir oyun olma özelliği taşımaktadır. Sizlerde aksiyon, heyecan seviyorum diyorsanız bu oyuna hemen giriş yapmalı ve ücretsiz olarak oynamalısınız. Arkadaşlarınızı toplayın ve bu oyuna katılı bir daha bırakamayacaksınız. Tüm dünyada birçok insan bu oyunu hayranlık ile takip ediyor ve onuyor. Bu oyunun başarı grafiği tesadüf olmaz.