• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Özgürlük
  • Karakterler
  • Kullanıcı Sayısı

Aion bir MMORPG oyunu olarak NCsoft tarafından yayımlanmıştır. Oyun, tanrının hizmetçileri olarak Balaur ırkını yaratmasıyla başlamaktadır. Ancak bu ırkın talihsiz bir şekilde asileşmesi yüzünden tanrı başka bir ırk yaratmaya karar verir ve Daevaları yarattı. Bu ırkın Balaur ırkına göre daha az güçleri vardı ancak Balaurlardan farklı olarak tanrı bu ırka sadakat vermiştir. Balaur halkının kovulmasıyla oyun başlamaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Aion oyununda üç farklı saf ırk bulunmaktadır. Bunlar Elyolar, Asmodianlar ve Balaurlardır. Bu üç saf ırk savaş halindedir. Karakter seçimi yaparken sadece Elyolar veya Asmodianlar arasından seçim yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Balaur ırkıyla oynamanız mümkün değildir, çünkü onlar sistem tarafından kontrol edilen bir ırk olarak karşımıza çıkmaktadır. Elyolar aydınlık tarafta yer almaktadır ve fiziksel görünüş olarak insana benzeyen bir ırktır. Yaşam alanları ormanlar ve pek çok bitkiyle kaplı renkli bir dünyadır. Asmodianlar ise karanlık tarafta yer almaktadır ve yaşam alanları bataklık ve birkaç mavi bitkiden oluşmaktadır. Bu ırkın canlıları elyolara benzemektedirler ancak deri renkleri siyahtır. El ve ayaklarında da pençeye benzer şeyler bulunmaktadır. Tabii oyunda bu saf üç ırk dışında başka ırklar da bulunmaktadır. Bunlar dışında Mau, Shugo ve Krall ırkları da bulunmaktadır.

IRKLAR ARASINDA KALMIŞ BİR YAŞAM..!

Aion bir PvPvE oyunudur. Yani oyuncu oyuncuyla ve çevreyle savaş halinde bulunmaktadır. Oyuncunuzun gökyüzüne yükselip tüm çevreyi yüksekten seyretmek ve evrenin farklı bir bölümüne 10. seviyede sahip olduğu kanatları aracılığıyla uçarak seyahat etmesi mümkün olmaktadır. Ayrıca düşmanlarınızla havada savaşabilmeniz de mümkün olmaktadır.

Aion Oyununa KaydolAion Oyununu İndir