• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oyuncu Çeşitliliği
  • Kullanıcı Sayısı
  • İlerlemeler

AirRivals, muhteşem üstün grafik efektleri ve görselleri ile donatılmış harika bir uzay savaş ve bilimkurgu oyunudur! Bir MMOFPS oyunu olan Airrivals, diğer bir adıyla Space Cowboy, 2006 yılından beri kullanıma sunulmuş ve aktif bir şekilde geliştirilmiştir.

Sponsorlu Reklamlar

Son olarak Airrivals olarak sunulan oyun artık eskisinden çok daha göz alıcı grafiklere ve üstün özelliklere sahip olmasının yanı sıra pek çok yeni seçenekleri de beraberinde sunmaktadır.

Temel olarak Uzay araçları arasındaki gösterişli savaşları ele alan oyunda, aracını kullanabileceğin gezegen ve alan oldukça geniş. 3d olarak oynanan oyunda pek çok görevi tamamlayarak seviyeleri de atlayabilirsiniz. Dilerseniz taraflarla savaşa da dahil olarak ulusunu koruyabilirsin.

Oyunun bir diğer dikkat çeken özellikleri ise mouse ile oldukça pratik bir şekilde oynanabilmesi ve aracın yönlendirilebilmesidir. Savaşın bitmek bilmediği gezegenlerde sen de aracını geliştirebilir, ulusunu koruyabilir ve görkemli uzay savaşlarında yerini alabilirsin! Üstün efektler sayesinde oyundan kopmak istemeyecek ve ne kadar güçlü olduğunu gösterebilmen için her zaman fırsatın olacak, çünkü düşmanların seninle mücadele edeceklerdir!

Airrivals Oyunu Kayıt Sayfası