• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oynanabilirlik
  • Oyuncular
  • Karakterler

Airrivals, muhteşem üstün grafik efektleri ve görselleri ile donatılmış harika bir uzay savaş ve bilim kurgu oyunudur! Bir MMOFPS oyunu olan Airrivals, diğer bir adıyla Space Cowboy, 2006 yılından beri kullanıma sunulmuş ve aktif bir şekilde geliştirilmiştir.

Sponsorlu Reklamlar

Son olarak Airrivals olarak sunulan oyun artık eskisinden çok daha göz alıcı grafiklere ve üstün özelliklere sahip olmasının yanı sıra pek çok yeni seçenekleri de beraberinde sunmaktadır. Bu nedenle artık eskisinden çok daha fazla pek çok özelliği sunmakta ve üstün grafik özelliklerini oyuncularına göstermektedir.

Temel olarak Uzay araçları arasındaki gösterişli savaşları ele alan oyunda, aracını kullanabileceğin gezegen ve alan oldukça geniş. 3d olarak oynanan oyunda pek çok görevi tamamlayarak seviyeleri de atlayabilirsiniz. Dilerseniz taraflarla savaşa da dahil olarak ulusunu koruyabilirsin.

Çok seçenekli ve yönlendirilebilir oyun akışına sahip olması ile Airrivals sizi mükemmel bir uzay yolculuğuna çıkarıyor. Savaş dolu bu yolculukta hedefleri ise tamamen siz belirliyorsunuz.

Oyunun bir diğer dikkat çeken özellikleri ise mouse ile oldukça pratik bir şekilde oynanabilmesi ve aracın yönlendirilebilmesidir. Savaşın bitmek bilmediği gezegenlerde sen de aracını geliştirebilir, ulusunu koruyabilir ve görkemli uzay savaşlarında yerini alabilirsin!

Üstün efektler sayesinde oyundan kopmak istemeyecek ve ne kadar güçlü olduğunu gösterebilmen için her zaman fırsatın olacak, çünkü düşmanların seninle mücadele edeceklerdir!

Airrivals Oyunu Kayıt Sayfası