Oyun oynamayı herkes sever. Geçmişten günümüze hepimiz çok farklı oyunlar oynamışızdır. Örneğin: saklambaç ama daralan zamanımız iş hayatımız artık bu oyunları oynamamıza izin verememekte daha doğrusu bize zaman bırakmamaktadır. Günümüzde artık popüler olan online oyunlar evde, iş yerinde her yerde oynamamıza izin vermektedir. Sadece bilgisayarımızın veya tablet gibi internete girebilen bir eşyamızın bulunması yeterlidir. Piyasa da bir çok online oyun bulunmaktadır fakat bir tane oyun var ki bu oyun albion boş zamanlarınız da bu oyunu oynamanız sizin için çok zevkli olacaktır sizi alıp başka dünyalara götürecek adeta.

Sponsorlu Reklamlar

Albion oyunu orta çağ döneminde geçmektedir. Amacınız bir köy kurup onu geliştirmek halkınıza sahip çıkmaktır. Ve de ordu kurarak diğer şehirleri fetih etmektir. Loncalar kurarak müttefiklerinizi belirleyip daha güçlü olabilirsiniz. Ancak yeni müttefikleri belirlemek sadece dostluk kazanmanızı sağlamaktadır. Loncalar arasında olan savaşlarda bulunmaktadır. Bu sebeple de bir loncaya girmeden önce dikkatli olmanız gerekmektedir.

Albion

 

Albion her kullanıcının rahatlıkla oynayabilmesi için alanında uzman personel kadrosu tarafından özel olarak tasarlanmış olmasıdır. Her işletim sistemine uyum sağlayabilmesinin yanı sıra afaki derece de yüksek özelliklere gerek duymamaktadır.

Dünya çapında kendini geliştirebilmiş olmakla kalmayıp aynı zamanda da sürekli olarak kendini ileriye taşıyabilen ender rastlanan oyunlar arasında kendine sağlam bir yer edinmiştir. Bu sebeple de başlamış olacağınız macera yarıda kesilmeden güvenli bir şekilde arzu ettiğiniz gibi oyunda vakit geçirebilirsiniz. Oyunun sahip olduğu diğer bir avantaj ise karakterlerin kişiselleştirilebilmesidir. Bu duru tam anlamı ile kullanıcıların yararına olmakla kalmayıp aynı zamanda da ortaya tam anlamı ile bir kültür mozaiğinin oluşmasına da zemin hazırlamaktadır. Sizde boş vakitlerinizi değerlendirmek için sizi yansıtan bir karakter oluşturarak oyuna ücretsiz katılabilirsiniz.

Albion Kaydol