Türkiye’nin en beğenilen video paylaşım sitelerinden bir tanesi olan Alkışlarla Yaşıyorum, ülke genelinde izleyici kitlesini büyük bir hızla yükseltirken, en beğenilen ve en çok ilgi gören videoları da yayınlamaya devam ediyor.

Sponsorlu Reklamlar

Alkışlarla Yaşıyorum Web Sitesine Nasıl Kayıt Olabileceğinizi Anlatan Video:


Birbirinden ilginç ve birbirinden eğlenceli videoları bulabileceğiniz web sitesinin bir diğer önemli özelliği de kesinlikle yorum bölümü. Sadece yorumları için bile bu siteye girenler var. Son derece kaliteli ve absürt yorumlar çok fazla ilginizi çekecek. Ayrıca yorumlar da belirli süzgeçlerden geçiriliyor ve kalitesine göre site de yer alıyor. Yani sıradan ve basit yorumların sitede pekte fazla işi yok.

O ilginç yorum kısımlarından bir tanesine hemen bakalım. İffet filmi için yapılan yorumlardan bir kısmı.

Alkışlarla Yaşıyorum Yorumları

Alkışlarla Yaşıyorum Yorumları

Aynı zamanda siteye yeni eklenen bir bölüm olan, resimler kategorisinde de en komik ve yine en absürt resimleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Genellikle tek resimlik başlıklar açılmakla birlikte, çok resimli başlıklar ve içerikler de sitede yer almaktadır. Ama dediğimiz gibi bu sitede asıl olan yorumlar ve kimse bu yorumlara karşı koyamaz.

Alkışlarla Yaşıyorum Resimleri

Alkışlarla Yaşıyorum Resimleri

Sitede yer alan bir diğer bölüm ise, bağlantılar köşesi. Burada her tarzdan ama ilginç siteye ulaşabilmeniz mümkün. Erotik ağırlıklı paylaşımlar çoğunlukta olsa da bir o kadar da ilginç web sitelerini bulabilmeniz mümkün. Yine web sitelerine ilişkin yapılan yorumlar :) aşırı derecede komik.

Alkışlarla Yaşıyorum

Alkışlarla Yaşıyorum Bağlantıları

Yazıyorum kısmı ise, kişilerin tamamen içlerinden gelerek yazdıkları, biraz edebiyat, biraz felsefe ve biraz da başkalaşım geçiren cümlelerin hayat bulduğu bir alan. Bu kısımda kitap okumayı veya ilginç cümleler dizisini sevenlerin kesinlikle tercih etmesi gereken bir alan.

Alkışlar Yaşıyorum Yazıyorum

Alkışlar Yaşıyorum Yazıyorum

 

Sizde Alkışlarla Yaşıyorum kült eğlence ve video sitesine kayıt olmak istiyorsanız gerekli adımları takip edebilirsiniz.

Adım 1:

Web sitesine gidelim.

Alkışlarla Yaşıyorum Sitesine Kaydol – Yazıya Geri Dönmek Şartıyla Gidebilirsiniz :)

Adım 2:

Yedi adet gerekli alanı doldurup, giriş tuşuna basmalısınız.

Alkışlarla Yaşıyorum Kayıt Ol

Alkışlarla Yaşıyorum Kayıt Ol

Adım 3:

Üyelik formunu doldurduktan hemen sonra, mail adresinize gönderilen kayıt doğrulama linkine tıklayıp, hesabınızı aktive edebilirsiniz.

Tüm kayıt işlemleri bu kadar. Bütün bunları düzgünce yapan bir kullanıcı kayıt aşamasını başarı ile tamamlayabilir.

Anahtar Kelimeler: Alkışlar Yaşıyorum Kaydol, Alkışlarla Yaşıyorum Kayıt Ol, Alkışlarla Yaşıyorum Üye Ol, Alkışlarla Yaşıyorum.