Uluslararası hizmet veren şirketlerden bir tanesi olan ve bu alanda yarım yüzyılı aşan bir deneyimi bulunan Amway, sizlere hem ürün teminatı, hem de bir ekmek kapısı olarak hizmet veriyor. 1959 yılından bu yana aktif olarak işleyişine devam eden ve Michigan,ABD menşeli olarak işlemleri sürdüren Amway, kullanıcılarına hem ucuz ürün imkanı veren, hem de bol primli bir iş imkanı sunmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Öncelikle web sitesine kayıt olarak kolayca ürün tedarik edebilirsiniz. Çok özel kampanyalar yapılması, mevcut rakiplerinin altında fiyat verebilmesi sitenin en büyük artısı. Rakiplerinin altında fiyat vermesi ise, tedarikçilerden milyonlarca ürünü tek kalemde almasından kaynaklanıyor. Siz de Amway kalitesi ile alışverişin tadını çıkartabilirsiniz.

Sitede yer alan bölümlere kısaca değinelim.

Beslenme Bölümü:

Bu bölümde kullanıcılar, beslenmeye dair tüm ürünleri bulabilir, satın alabilir yada bir Amway temsilcisi olarak pazarlayabilirler. Kategori ve markaya göre arama yapabilme imkanınız da bulunmaktadır. İçecekler, yiyecekler, zinde yaşam ve NutriWay ürünleri bu kategori de yayındadır.

Güzellik Ve Bakım:

Bu kategori de yine aynı şekilde marka ve kategoriye göre arama imkanı veriyor. Siz de bu kategori de, özellikle de bayanlar, istediğiniz şekilde ürün tedarik edebilirsiniz. Yine kendi ilinizde yer alan anlaşmalı mağazaları da bulabilmeniz mümkün.

Amway Kaydol

Amway Kaydol

 

Amway Dünyasını Keşfetmek İçin Kaydol