Andromeda uzay oyunu severlerin tercihleri arasında yer alan bir oyundur. Görselliği ile oyuncusuna müthiş bir haz veren oyun internet tarayıcısı üzerinden oynanabilmektedir. Oyun Google chrome, İnternet Explorer ve mozilla firefox tarayıcılarını desteklemektedir. Oyun bir beceri oyunu olmasının yanında, zekâya ve kişinin kafasında oluşturacağı stratejilere de dayanmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Sponsorlu Reklamlar


Oyunun konusu uzayda kendinize ait bir savaş gemisiyle yaşayacağınız maceraları ele almaktadır. Yönettiğiniz uzay gemisi pilotunu istediğiniz şekilde yön vererek uzayda yeni maceralara yelken açabilmektesiniz. Andromeda oyununda 15 farklı gemi seçeneği bulunmaktadır. Bu gemilerden kendi şekil ve saldırı stratejilerinize uygun olarak serbestçe seçim yapabilmektesiniz. Ayrıca içinde bulunacağınız ve savaşacağınız galaksi için 20 muhteşem galaksi seçeneği sunulmuştur. Seçeceğiniz galakside savaşacağınız canavar ve karakterler tarafsız olup sürekli mücadele etmenizi ve oyundan ödüller kazanmanızı sağlamaktadır.

Oyunda gemi pilotu oyuncuyu temsil etmektedir. Pilotlarda sürekli aynı kalmayıp toplam 30 üzerinde bulunan yetenek ile pilotunuzu geliştirebilmektesiniz. 200 üzerinde bulunan görev ile başarılarınızı daha da arttırabilirsiniz. Bulunan bu başarıları tamamlayarak daha fazla ödül kazanma ihtimaliniz de bulunmaktadır. Görev yaparak ödül kazanmanın yanında gezerek karşılaştığınız tüccarlar, korsanlar, kiralık katiller, tarafsız savaşçılar ve savaş kruvazörleri ile savaşarak daha fazla ödül kazanabiliriz. Daha büyük gemi ve düşmanlarla ise oyun içerisinde diğer oyuncularla klanlar oluşturarak savaşabilme imkânı bulunmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar


Oyunun çok iyi grafik özelliklerine sahip olmasına rağmen çok yüksek bilgisayar özellikleri gerektirmemektedir. XS Software tarafından üretilen oyunu tüm Windows işletim sistemleri desteklemektedir. Bu da oyunu daha tercih edilebilir hale getirmektedir. Çünkü düşük özelliklerde oynanabilen ve yüksek performans veren oyunlar daha çok tercih edilmektedir. Savaş ve uzay oyunu severlerin çokça oynadığı oyun, yeni maceralara atılmak için oyuncularını beklemektedir.

Andromeda Oyununa Kaydol