Oyun alanında adından söz ettiren PWG firmasının öncülüğünde hazırlanan Anime Pirate serüvenine, gelişimine Türkiye piyasasında devam ediyor. Anime tarzı oyunların efsanesi olmak gibi iddialı bir yapıyla bütünleşen oyunumuz denenebilir oyunlardan bir tanesidir.

Sponsorlu Reklamlar

Diğer online oyunlarda olduğu gibi, ancak bir ekiple birlikte oynandığında maksimum tat alınan oyun, arkadaş çevrenize tavsiye etmeniz gerek oyunlardan bir tanesi. Tabi siz biraz oynayıp, oyunun tadına bakmalısınız.

Anime Pirates Kaydol

Anime Pirates Kaydolma Sayfası

Oyun yükleme esnasında oldukça basit olarak belirtilebilir. Oyunu ufak bir kurulum dosyası ile kurabiliyor ve bilgisayarınıza gömebiliyorsunuz. Yükleme aşaması da yine oldukça basit ve ileri butonunun ne kadar işe yaradığını görebiliyorsunuz.

Aından da anlaşılacağı gibi oyunumuz bir korsan oyunu ve açık denizler de savaşıyorsunuz. Tabii ki karakterinizi seçtikten sonra savaşmaya başlayabilirsiniz. Anime Pirate adlı oyunumuzda, oyunun gelişim safhaları oldukça önemli. Küçük bir mürettebat ile başlanan oyunun zamanla devasa bir birliğe dönüşebiliyor ve bu birliğin başında sizin gibi bir asil kaptan yer alabiliyor.

Oyunumuzda bireysel savaşlar yapabildiğiniz gibi, oyunda yer alan görevleri yerine getirebilir ve bu sayede kendinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz.

Anime Pirate Oyununa Kaydol