Yapımcısı UbiSoft olan ve kullanıcı sayısını her gün arttıran Anno Online oyunu, her yaştan ve her tarzdan kullanıcıya hitap eden, oyun tarzıyla farklılığını ortaya koyabilen bir online oyun.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunun en önemli ve belkide işleri büyük ölçüde hızlandıran özelliği ise oyunun indirme işlemi gerçekleştirilmeden, direk olarak tarayıcı tabanlı olarak oynanabilmesi gösterilebilir.

Sponsorlu Reklamlar


Anno Online gelişmiş bir savaş ve strateji oyunudur. Klasik olarak bir köyü kuruyorsunuz ve bu köyde gelişimini hızlandırmaya çalışıyorsunuz. Kaynaklarınızı ve diğer unsurları kullanarak en üst seviyeye çıkmaya çalışıyorsunuz. Siz oyun içerisinde ne kadar çok online olursanız, oyun içerisinde ki ilerleme hızınızda o kadar artıyor. Yani oyunda yükselmek tamamen size kalmış. sizin çabalarınız oyunda ki kaderinizi belirleyecek.

Bu tür online oyunlarda para kazanmanın ne kadar önemli olduğunu biliyorsanız, Anno online için de bunun geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Köyünüzün deniz kenarında olması, sizin balıkçılık yapabilmenizi sağlamakta ve diğer online oyunlardan gelir kapısı olarak farklılaşmasını sağlıyor.

Oyunda ki gelişim çok hızlı şekilde ilerlerken, kullanıcının da ilerleyen seviyelerde oyunda ki gelişimin dışına çıkmaması için, sürekli olarak yeni güncellemeler oyuna entegre ediliyor.

Düşmanlarınız ile gireceğiniz savaşlarda onalrın bütün mühimmatlarını ele geçirebilir ve büyümeyi finanse edebilirsiniz.

Anno Online Kaydol