GameTürk şirketi tarafından yayımlanacak olan Antin Quntin adlı oyun çevrimiçi olarak oynanan keyifli bir MMOFPS oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Soteci, dozer, joker, rocco, ciciş, sayko gibi altı farklı karakterin kullanılabildiği oyun eğlenceli çizimleriyle dikkat çekmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Antin Quntin farklı karakterlerinin yanı sıra farklı oyun modları ve turnuvaları ile de dikkat çekmektedir. Oyunda bunların yanı sıra bir turnuva sistemi de yer almaktadır. Ücretsiz olan bu oyunda Türkçe dil desteği de bulunmaktadır. Oyunda karakterlerin her biri için farklı bir silah bulunmaktadır. Soteci adlı karakterin silahı keskin nişancı tüfeği, Dozer karakterinin silahı ağır makineli tüfek, Joker karakterinin silahı lav silahı, Rocco karakterinin silahı bir roket atar, Sayko karakterinin silahı bir makineli tüfek ve son olarak Ciciş karakterinin silahı da bir yaydır. Sıradışı karakteriyle ve eğlendirici grafikleriyle Battlefield Heroes oyununu çağrıştırmaktadır. Bu oyunda birbirinden komik oyun karakterleriyle oynayabilmek ve harika bir zaman geçirebilmek mümkün olmaktadır. Oyunun sloganının “En Matrak, En Antin Quntin ve En Delikanlı FPS oyunu” olması bu oyunu oynarken çok eğlenileceğinin garantisini vermektedir.

BİR GAMETÜRK OYUNU

Oyunu oynayabilmek için elbette bilgisayarınızda bulunan sistem açısından bazı gereksinimleri bulunmaktadır. Bunlar içerisinde işletim sisteminin Windows 8, Windows 7, Windows XP veya Windows Vista olması önem taşımaktadır. Ayrıca işlemcinizin en az Dual Core 2.4 Ghz olması gerekmektedir ve Ram için de en az 2 GB sınırı bulunmaktadır. Bunlara ek olarak ekran kartınızın en az 1024×720 ekran çözünürlüğünün olması oyunun görüntü kalitesini artıracaktır.

Antin Quntin Oyununa KaydolAntin Quntin Oyununu İndir