APB Reloaded, savaş oyunlarının en gözdesi olan ücretsiz oynanabilme özelliği ile oyun severleri büyüleyen bir oyundur. Türkçe dil desteği ile oyunculara hizmet veren bu oyun savaş, aksiyon ve heyecan içermektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Sponsorlu Reklamlar


APB Reloaded, oyununa giriş yaptığınız zaman iki birlikten birini seçip oyuna öyle başlıyorsunuz. İster suçlu isterseniz de infazcı olabilirisiniz. Bu birliklerden birini seçtikten sonra kentinizi korumak için kıyasıya savaşabilirisiniz. Bu oyunun en güzel yanlarından biri de oyuncular kendi karakterlerini kendileri seçip, her türlü özelliklerini kendi isteklerine seçebilmektedirler. Oyuncular karakterlerinin, kilosundan, boyundan, kıyafetinden saçına kadar her türlü özelliğine kendi karar verecektir. Hatta vücudunda ki yara izlerini bile seçip kişiselleştirmenin keyfini çıkaracaklardır. Eğer suçlu birliği seçtiyseniz kentin huzurunu bozmak için her şeyi yapmalısınız. Yok, eğer ki infazcı grubu seçtiyseniz suçlularla kıyasıya savaşmak zorundasınız. İsterseniz yaya olarak ister de araba üzerinde savaşabilirsiniz. Oyun görsel efektleri ve grafikleri ile göz doldurmaya devam etmektedir.

Ayrıca ses kalitesi de oyun severlerin büyük bir beğenisini kazanmaktadır. Oyuna ücretsiz olarak giriş yaptıktan sonra ilk önce yönlendirmeleri okuyup oyuna hâkim olacaksınız. Daha sonra ise bu yönlendirmeler ışığında özel olarak hazırlanan bu kentte doyasıya savaşacaksınız. Dünya üzerinde bir sürü kayıtlı oyuncusu bulunan bu zevkli oyun sizlerinde beğenisini kazanacaktır. Bu oyunda çok keyifle savaşacağınız silahlar bulunmaktadır. Bu silahlar ile düşmanlarınızı yok edebilirisiniz. Suçlu birliğine kayıt olduysanız kenti birbirine katmalı, halkı tartaklamalı ve insanlara acı çektirmelisiniz. İnfazcı grubuna girmiş seniz bu suçluları yakalamalı ve kenti düzene sokmalısınız.

APB Reloaded, Türkçe dil desteği ile ücretsiz olarak oyun oynama imkânı sağlayan bir savaş, aksiyon oyunudur. Bu tarz heyecan dolu oyunları severseniz bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

APB Reloaded KaydolAPB Reloaded İndir