• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Görüntü kalitesi
  • Karakterler
  • Gelişim

Araf Online
Savaşın bitmek bildiği bu topraklarda siz de kendi üstünlüğünüzü gösterin! Ücretsiz bir MMORPG oyunu olan Araf Online, sizlere sunduğu görsel öğeler ve karakterinizin sahip olacağı üstün ve ayrıcalıklı güçleri ile etkin bir şekilde ayakta kalmanızı ve mücadelenizi gerçekleştirmenizi sağlayacak. Oyun diğer savaş oyunlarından çok daha farklı pek çok silah ve korunma güçlerini sağlıyor. Bu sayede karakterler çok daha güçlü ve uzun soluklu savaşların yapılmasında bu durumun etkisinin oldukça büyük bir önemi bulunuyor.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun boyunca sahip olabileceğiniz muhteşem güçteki silah ve kuşanmalar sayesinde diğer aktif rakiplerinize karşı koyabilecek ve en güçlüsünün siz olduğunu onlara kanıtlayabileceksiniz. Oyunda kullanabileceğiniz pek çok silah çeşiti ile birlikte araç ve gereçler de bulunmaktadır. Gizemli ve büyülü yerleri keşfetmek ve ustalığınızı konuşturmak istiyorsanız hemen Araf Online’de bir gezintiye başlayabilir, karakterinizi üstün özelliklerle ile geliştirebilirsiniz. Karakterinizi geliştirebilmek için ise oyun boyunca sizlere pek çok seçenek sunulmakta. Bu nedenle Araf Online geniş seçenekli bir oyun olması ile de ön plana çıkmaktadır.

Araf Online KaydolAraf Online İndir

Oldukça geniş bir içeriğe sahip olan Araf Online’da savaşı her yönüyle işleyen yapısı sayesinde. Savaşın her yönünde yer alır ve kendinizi geliştirirsiniz. Özellikle gelişmiş seviyeleri ile zorlayıcı bir işleyiş ve harekat gerektiren kısımlar sayesinde oyun hem daha zorlayıcı bir hale gelmesiyle birlikte hem de çok daha fazla keyif almaya başlayacaksınız.