Oyun Nexon tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı bir oyundur. Mmorpg özelliği sayesinde gerçek oyuncular ile oynanabilen zevkli bir oyundur. Oyun dili İngilizcedir. Günümüzde artık dili İngilizce olan oyunlarda zorlanmamaktayız.
Arcane chronicles oyunu ile karanlık fantezi dünyasına bir giriş yapacaksınız. Oyunun en belirgin özelliği birbirinden değişik karakterleri uçsuz bucaksız özelleştirme özelliğidir. Bu karakterler ile pvp ve pve savaşları yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu Reklamlar

ARCANE CHRONICLES STRATEJİ OYUNU

Oyun içerisindeki belli görevleri yaparak yeteneklerinizi geliştirirken puan toplayabiliyorsunuz. Aksiyon dolu bir savaş oyunu istiyorsanız bu oyun tam size göre. Arcane chronicles ile karanlık dünyalarda üreteceğiz stratejileriniz ile kendinizi bile şaşırtabilirsiniz. Değişik bir tarzı olduğu için çok ilgi görmektedir. Ayrıca kullanım kolaylığı ve kolay anlaşılabilir olması ile de talepleri artmaktadır. Oyunun final tarihi henüz yayınlanmamıştır. Bugüne kadarki oyuncu yorumlarına göre, oyun ilginç, sürükleyici ve keyifli bulunmaktadır. Modası geçmeyecek oyunlardan biri olacak gibi görünüyor.

Sponsorlu Reklamlar


Sizler de değişik bir tarzda strateji, savaş ve aksiyon oyunu arıyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Çocuklarınız ile yakınlarınız ile beraber keyifli zaman geçirebileceğiniz, yalnız oynadığınızda da değişik karakterler ile hayal dünyanızı zenginleştireceğiniz bir oyun türüdür. Bu sebeple seveceğinizi düşünüyoruz. Mistik özellikte olması ve gerçek oyuncular ile birleşmesi de farklı bir kitle yaratılmasını sağlamış gibi görünüyor. Oyuncular bir taraftan karakterlerinin özelliklerini geliştirirken diğer taraftan eğlencenin keyfini çıkarıyor.

Tarayıcı tabanlı oyunların günümüzde tercih ediliyor olması ile, Nexon un yayınladığı bu oyun tercih edilen oyunlar arasında yerini almış gibi görünüyor. Mistik bir tarz ve mmorpg özelliğinin birleşmesi ile değişik bir kesim oluşmasını sağlayan bu oyun ile hem strateji dünyasına eğlenceli bir giriş yapacak hem de sevdikleriniz ile eğlenebileceksiniz. Bu oyunu oynarken uyguladığınız stratejilere siz bile şaşıracaksınız.

Arcane Chronicles Kaydol