Oyun Z8 Games oyun yapımcısı tarafından geliştirilen bir savaş ve macera oyunudur. Oyun ücretsiz bir şekilde internet tarayıcıları üzerinden oynanmaktadır. Oyunun konusu ise elims güçlerinin yanlış ve kötü ellere geçmesini engellemek için yapılan mücadelelerdir. Arcane Hearts oyununun benzer oyunlardan farklı olarak kendine ait özellikleri vardır. PvP oyun içindeki para birimidir. Bu para için oyun içinde ciddi savaşlar yapılabilmektedir. Kuşatma savaşı ise guild üyelerinin birlikte hareket ederek bir kaleye saldırması işlemidir. Diğer oyuncularla birlikte hareket ederek karavanı hedefine ulaştırma işlemine karavan koruması denilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Arcane Hearts oyununda 2 adet sınıf bulunmaktadır. Sınıflardan ilki Warrior diye isimlendirilen savaşçı karakterdir. Güçlü düşmanlarla yapılan savaşlarda daha çok tercih edilmektedir. Sahip olduğu iyi bir silahla rakibine gerçek anlamda ciddi darbeler verebilmektedir. Daha sonraki karakter ise büyücü olarak bilinen Mage karakteridir. Çok ciddi sayılardaki düşmanlara karşı büyü yapmak için kullanılır. Bu karakter ateş, su, rüzgâr ve toprak özelliklerine sahip büyüleri kullanabilmektedir. Sonraki karakter ise Shaman’dır. Bu karakter çok yönlü olup yakın ve uzun menzilli savaşlarda, yaratık çağırmak, deprem yaratmak, doğanın gücünden faydalanmak ve iyileştirmek için kullanılmaktadır. Özelliklerine ve işlevlerine bakıldığında, karakterin ne kadar önemli ve çok yönlü olduğu anlaşılmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar


Arcane Hearts

Oyunda, arkadaşalar oyunda olmadığı zaman bile onları paralı asker olarak yanımıza alabilme, eşyaları toplayacak petleri ve ulaşım hızını arttıracak binekler satın alma, düellolar düzenleyip düelloya kullanıcılar davet edebilme ve karakterin boş yere zaman israfından kurtarmak amacıyla otomatik ava bırakmak gibi özellikler kullanıcılara sunulmaktadır. Oyuna giriş işlemleri de oldukça basittir. Oyuna girebilmek için tarayıcı üzerinden z8games.com adresine girerek giriş yapılabilir. Ayrıca oyunun Türkçe oluşu da bir başka tercih sebebidir.