• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Kontrol
  • Güncelleme
  • Karakterler

Arenas Of Glory
Arenas Of Glory web tarayıcı ile kolayca oynanabilecek olan bir strateji savaş oyunudur. Bigpoint tarafından geliştirilip kullanıma sunulan bu oyunun grafikleri oldukça etkileyici olmasının yanı sıra; oyunun gidişat ve ilerleyişi de oldukça keyifli. Arenas Of Glory’de kılıcını konuşturacak ve hakimiyetin sadece sen de olduğunu rakiplerine göstereceksin!

Sponsorlu Reklamlar

Oyuna başlarken tercih edebileceğin üç farklı gladyatör bulunmakta. Kendilerince oldukça üstün pek çok eşsiz ve değişik özelliklere sahip olan bu gladyatörler arasında, kendinize en uygun gladyatör karakterini seçerek oyuna başlar ve karakterinizi özellikleriniz doğrultusunda geliştirerek, rakiplerinize meydan okursunuz. Ayrıca oyunda kullanıma sunulan yüzlerce değişik türden silah bulunmaktadır. Siz de kendinize göre en iyi kuşanmanızı yapın ve gücünüzü silahlarınızla gösterin.

Arenas Of Glory Kaydol

Arenas Of Glory‘de bulunan üç temel karakterler; Versus, oldukça hızlıdır ve bu hızı sayesinde pek çok mücadelede üstün gelebilir. Magnus, cesur ve atılgandır bu sayede rakibine güçlü zararlar verir. Son olarak Priscus, darbelerinde oldukça güçlüdür. Bu sayede rakiplerine atacağı güçlü darbeler ile mücadeleyi kazanır. Strateji savaş oyunu tutkunlarının saatlerce eğlenceli bir şekilde oynayabileceği özel strateji savaş oyunları arasında ön plana çıkan bir oyun olan Arenas Of Glory ile birbirinden renkli savaş mücadelelerine dahil olacaksın. Hemen şimdi tıklayarak web tarayıcı üzerinden oyunu indirmeye ya da kaydetmeye gerek duymadan pratik bir şekilde oynamaya başlayabilirsin.