Ve artık enteresan fikirler çıkmaya başladı ve tersten düşünmek enteresan bir fikir üretmek için en ideal yol. Avokado Grup tarafından hazırlanan proje, tam anlamıyla filmlere konu olacak cinsten. Sloganı olan Armut Piş Ağzıma Düş ise tam anlamıyla sitenin içeriğini ve amacını anlatıyor.

Sponsorlu Reklamlar

Peki nedir bu armutcom?

Öncelikle web sitesinin mantığı, ürüne göre müşteri bulmak değil, müşteriye göre ürün bulmak. Bu da ürünün pazarlanmasından daha ziyade hizmetin pazarlanması anlamına geliyor.

Kısaca Armutcom’a giriyoruz ve isteklerimizi sıralıyoruz. İstek belirtildikten hemen sonra ise size uygun satıcının teklif yapması bekleniyor. Buda demek oluyor ki siz ürünü seçmeyeceksiniz, hizmet sunan kişiler sizi seçecek ve teklifinize cevap verecekler.

Öncelikle web sitesinin ana sayfasından Ücretsiz Teklif Al butonuna tıklıyoruz.

armutcom

armutcom

Hemen ardından ise açılan sayfa da isteklerinizi belirtmeniz için açılan form sayfasını dolduruyorsunuz.

Armutcom Kayıt

Armutcom Kayıt

 

İhtiyaç detayları, ne kadar ödemek istediğin, hizmetin yapılacağı yer, hizmet süresi, cep telefonu, e-mail adresi alanları doldurulduktan hemen sonra talebi gönder butonuna tıklıyoruz ve tekliflerin gelmesini bekliyoruz. Her türlü alanda hizmet talebinde bulunabilir ve ücretin sizin isteyeceğiniz seviyede yani en azından mantıklı teklifler için makul düzeyde olabileceğini de belirtelim.

Dikkat edilmesi gereken nokta ise, hizmet talebinin en net şekilde anlatılmasıdır. Dolayısıyla size teklif verecek kişinin de işin detaylarını da tam anlamıyla bilerek teklif yapacağıdır.

ArmutCom Sitesi Üzerinden Teklif Talebi Yap