• Oyun Kalitesi
  • Görüntü
  • Hikaye
  • İlerlemeler
  • Kullanıcı Sayısı

Dikkat: Army Rage oyunu, yapımcı kararıyla durdurulmuştur.

Sponsorlu Reklamlar

2 dev oyun firmasının hazırladığı ve kullanıcılara sunduğu Army Rage online oyunu ile 2. Dünya Savaşı’nın ortasında kendinize bir taraf seçebilirsiniz. Seçtiğiniz tarafın uğrunda ölümü dahi göze almanız gerekiyor.

Oyun içerisinde kendisini şiddetli bir şekilde hissettiren aksiyon, korku, hareketlilik ve daha fazlası oyuna sizi bağlayan en önemli unsurlardan. Özellikle belirtmek gerekir ki, oyun içerisinde ki hareketlilik en üst seviyede. Siz ilerlerken yanınızda patlayan bombalar, silah sesleri, helikopter sesleri sizi oyunun içerisindeymiş gibi hissettiriyor.

Haritalar oyun içerisinde önemli bir yer tutuyor. Hedeflerinize doğru ilerlerken yanından geçtiğiniz harabeye dönmüş binalar, bombardımandan zarar görmüş araçlar ve ölü insanlar, haritanın daha etkileyici hale gelmesini sağlamış. Bu haritaları en iyi kullanan oyuncu oyunun lideri olabilir. Haritalarda yer alan alanları, dehlizleri, sığınakları, stratejik bölgeleri iyi bilen oyuncu her zaman kazanır.

Oyunda kendinizi yalnız hissettiğiniz anda bir tanka atlayıp etrafınıza korku saçabilirsiniz. Tankın gücünü tüm oyunculara gösterebilirsiniz. Ayrıca kendinizi köşeye sıkışmış hissettiğinizde ise, takım arkadaşlarınızı yanınıza çağırabilir veya hava desteği isteyebilirsiniz.

Axis ve Allies, oyunumuzda yer alan 2 farklı cephenin adı. Kendinize taraf belirlediğiniz anda bu iki cepheden bir tanesinde kendinize yer edinebilirsiniz.

Oyunumuzda yer alan 2 adet cephenin yanı sıra, 4 farklı sınıf bulunmaktadır; Scout, Support, Engineer ve Assault.

Army Rage oyununda yer alan sınıfların hepsinin çok farklı özellikleri mevcut. Bazısı nişancı, bazısı bombacı, bazısı ise teknik konularda uzman. Ama esasen hepsi özünde bir savaşçı.

Yeni çıkan online oyunlarda yer aldığı gibi oyunumuzda da adil eşleşme sistemi kendisine yer edinmiştir. Yani karşılaşmalarda sizden güçlüler yada güçsüzler ile değil de eşit güçler ile savaşacaksınız. Bu da oyun içerisinde “iyi her zaman iyidir” ilkesinin çökmesi anlamına geliyor.

Oyun Yayından Kaldırılmıştır.