Son derece başarılı 3 boyutlu grafik ve sevimli bir çizim tarzına sahip ve oldukça eğlenceli bir oyun olan Asda 2 (eski adıyla Asda Story) oyunu, Kore’li bir yazılım firması MaxOn Software tarafından üretilmiştir. Daha sonra Game Campus aracılığıyla ise Avrupa’da yayım hayatına başlamış olan oyun anime türünde ücretsiz bir MMORPG oyunudur. Yani bu oyunu indirme ve yükleme yapmaya gerek kalmaksızın tarayıcı üzerinden ücretsiz olarak oynamak mümkündür.

Sponsorlu Reklamlar

Oldukça büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan bu oyun, sahip olduğu oldukça eğlenceli ve bir o kadar da güçlü karakterleri sayesinde tüm dünyada büyük beğeni toplamaktadır. Asda, risk seviyesi oldukça yüksek olan bir oyundur ve oyuncu için sağlanan yeni geliştirmeler ve zenginleştirmelerle çok zorlu görevlerin üstesinden gelmeye çalışmaktadır. Öyle ki alınan bu riskler oyuncuyu ölüme kadar götürebilmekte olan savaşlara girmesine neden olmakta ve bir çok özelliğin birleştirilmesini sağlayarak, daha fazla saldırı çeşidinin ortaya çıkmasına sebebiyet vermektedir. Ayrıca oyunu oldukça eğlenceli hale getiren 3 boyutlu görüntü kalitesi ve sıra dışı grafik tasarımı ile oyuncuya, son derece heyecanlı ve eğlenceli bir oyun garantisi sağlamaktadır.

Oyunda bulunan eğlenceli sınıflar ve bu sınıfların inanılmaz yeteneklerinden bahsedecek olursak; fighter yani dövüşçü sınıfının özellikleri Impenetrable Shield, Berserker, Last Survivor’dır. Archer yani okçu sınıfının ise Dragon Slayer, Bloody Song, Soul of Master özellikleri mevcuttur. Mage yani büyücü sınıfının ise Hell Fire, Heavenly Light, Flooded Land denilen yetenekleri bulunmaktadır. Oyunda aynı zamanda ruh ikizi (soul mate) sistemi de mevcuttur. Asda 2 oyunu sırasında, mevcut bu sınıflar ve her sınıfın kendine has yetenekleri ve özellikleri sayesinde oldukça heyecanlı ve eğlenceli vakit geçirmek mümkündür.