• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Kontrol
  • Karakterler
  • Kullanıcı Sayısı

Athanaton
Yunan mitolojisine ilgisi bulunan herkesi yakından ilgilendiren ve keyifle oynanabilecek bir web tarayıcısı tabanlı, bir flash formatında savaş oyunu olan Athanaton eski yunan mitolojisini ve bu mitolojinin kültürüyle birlikte gelişen stratejik hesaplama ve savaşlarını oyunun temel konusu olarak ele alınmaktadır. Bu doğrultuda sizlerde iyi bir geliştirmeci olmalı ve oyuna başlarkene size verilecek olan kısıtlı tarım alanları ve binaları oldukça iyi bir şekilde kullanarak, düzenli ve güçlü bir yerleşim merkezi oluşturmalı sonrasında da ordunuz, savunma ve korunmanızın güçlendirilmesi yönünde etkin adımlar atmalısınız.

Sponsorlu Reklamlar

Oyundaki altın elma kavgasını aktif bir şekilde katılım göstermeniz önemlidir. Bu sayede karşılaşmalar gerçekleşir ve savaşarak, kendinizi geliştirmeniz sağlanır. Fakat dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta da karşılaşmalarda takım olarak hareket etmek ve tek başına mücadele etmekten genelde kaçınmalısınız. Çünkü ancak takım olarak çok daha başarılı mücadele sonuçları ortaya koyabilirsiniz.

Athanaton Kaydol

Karakteriniz ilerledikçe silahlanma ve çatışma kuvveti de oldukça ilerleyecek ve ordunuz da bir o kadar güçlü olacaktır. Athanaton en başarılı strateji olarak görülebilecek bir oyun olması ile birlikte daha çok aksiyon da içermektedir. Bu nedenle Athanaton hem savaş hem de strateji seven pek çok oyuncu için oldukça ideal bir oyun olmakla beraber, sıkmayan havası sayesinde saatlerce oynamanıza bile neden olur. Hemen tıklayın ve bu oyunu indirmeden browser ile pratik bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz.