• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Kontrol
  • Güncelleme
  • Platformlar

Audition Online
Oldukça eğlenceli bir dans ve müzik oyunu olan Audition Online, sizi Dünya’nın her bir tarafından gelen pek çok değişik oyuncularla buluşturacak olan bir MMORPG oyunudur. Eşsiz üstün grafik özellikleri kalitesi sayesinde, görsel dans stillerini göz alıcı bir şekilde gerçekleştirebilir ve karakter giyimlerini eşsiz bir şekilde tercih edebilir ve düzenleyebilirsiniz. Ayrıca bir takım kurulması ile de dans hünerlerini gerçekleştirebileceğiniz Audition Online’da rakiplerinize fark atarak dans konusundaki hünerlerinizi gösterin ve kendinizi müzik ile geliştirin!

Sponsorlu Reklamlar

Oyun içerisinde pek çok oynama moduna sahiptir. Dilediğiniz modda oynamaya başlayabileceğiniz oyunda dilerseniz pek çok yeni eşya ve kıyafeti de satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken dans yeteneklerini keşfetmen ve geliştirerek rakiplerine üstünlük sağlamak. Pek çok yeni ve değişik kıyafetleri de bulabileceğin mağazada her tür giyim tarzına uygun renk ve modelde kıyafetler edinebilmen mümkün!

Audition Online KaydolAudition Online İndir

Üstelik Audition Online sadece bu özelliklerle kalmayıp, oyun içerisindeki diğer oyuncularla iletişim kurmanı, arkadaşlık edinmeni hatta sanal olarak evlenmeni bile sağlıyor! Bu nedenle MMORPG oyunları arasında Auduion Online oyuncuların bir arada aynı zamanlı iletişim kurabilmesinde etkili bir özellik gösteren bir kaç oyundan birisi olma özelliğini göstermektedir. Bu sayede pek çok şekilde diğer oyuncularla iletişim kurmanız sağlanır. Ayrıca bu özellik dışında oyunun pek çok oyun modunu sunması da eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacak pek çok mod da oyunu oynamanızı sağlayacak!