Oyun sektörünün önde gelen firmalarından bir tanesi olan Aeria Games tarafından yayınlanan Aura Kingdom oyunumuzu siz de kaydol.com.tr aracılığı ile indirebilir ve kolaylıkla kayıt aşamasını tamamlayarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunumuz indirmeli bir oyundur ve tahmini dosya büyüklüğü 3.7 GB’dır. İnternet bağlantınızı kontrol ederek ve kotanıza dikkat ederek oyunu indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Sponsorlu Reklamlar


Oyun içerisinde birbirinden farklı tam 8 adet karakter barındırılmaktadır. Bu karakterler anime tarzına yakın bu oyunda, gerçekten beğeni kazanacak türden denilebilir. Size tavsiyemiz oyuna başlangıç aşamasında karakterinizi kesinlikle özenerek seçmeniz.

Karakterler o kadar etkin bir biçimde tanımlanmış ki, tüm Dünya’dan en seçme dövüş tekniklerini oyun içerisinde bulabilmeniz mümkün. Özellikle uzak doğu, yakın doğu, afrika tarzı dövüş teknikleri ile oyun daha da renkli hala getirilmiş.

Pet sisteminin oyuna dahil edilmiş olması, oyun içerisinde ki haritanızı çizmenizde size yardımcı oluyor. Bu yolda siz de petlerinizi en iyi şekilde kullanarak, oyun içi başarınızı arttırabilirsiniz.

Aura Kingdom KaydolAura Kingdom İndir