Online oyunların giderek gelişmesi ve her geçen gün artması oyun severleri daha da tutkulu bir hale getirmektedir. Tutku ile oynanacak olan üç boyutlu yarış oyunu olarak tasarlanan Auto Club Revolution sayesinde yolların tozunu attıracaksınız. Eutechnyx tarafınca yayınlanan ve geliştirilen oyun MMROH olan tür ile değerlendirilmesi yapılarak farklı şekilde sınıflara aittir. En sevdiğiniz markaları seçerek oyun içerisinde almak istediğiniz tüm keyfi sonuna kadar gerçek gibi yaşayacaksınız. Ayrıca modelde bulunan araçlar gerçeğine çok yakın şekilde tasarlanarak sunulmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Auto Club Revolution oyununda yer alan sınıflar C, E, D, A, B, RA, SC ve EX olmak üzere 8 tane performansa sahip sınıfı bulunuyor. Bu oyun içerisinde gerçek gibi en sevdiğiniz markalarda Ford, Chevrolet ve dahası Volkswagen en önemlisi elbette BMW’ye kadar bulunan tüm arabaları keyfinizce seçerek oyunun tadını çıkartmalısınız.

Oyun içerisinde arabanın hızı, performansı, dayanıklılığına kadar tüm özellikleri etkisinde bulunduran ayarlamalar yapabilirsiniz. Bunun dışında oyuna başlamadan önce aracınızın tüm görüntüsünü büyük bir oranda değiştirerek istediğiniz tarza getirmek mümkündür. Auto Club Revolution oyununda en çok dikkat çeken unsur elbette araçlardır. Ancak bunun yanı sıra pistlerde oldukça etkili ve dünyaca bilinen pistler üzerinde rahatlıkla seçtiğiniz araca göre yarışabilirsiniz. Birçok kişinin tutkusu olduğu arabalara artık istediğiniz gibi renk katacak, şekil verecek ve yeni görüntüsü sayesinde sınırsızca tadını çıkartacaksınız. Erkeklerin en çok sevdiği araba yarışları daha profesyonel ve stratejik bir tasarım ile karşınıza çıkıyor. Oyun tasarımcıları her detayı ince ayrıntısına kadar planlayarak eksiksiz bırakmaktadır.

Auto Club Revolution Oyununa KaydolAuto Club Revolution Oyununu İndir