Avon tüm Dünya’da ve Türkiye’de bir kaç firma ile birlikte kozmetik başta olmak üzere özellikle kadınlar üzerine yoğunlaşan lider bir firma.İnternet üzerinden alışveriş yapabilmenize imkan veren ve bunun yanında kişisel temsilcileri ile de kitlelere ulaşmayı başaran Avon ile siz de en popüler ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Avon size hangi kategorilerde ürünleri sunar?

Avon için öncelikle bahsedilmesi gereken alan kesinlikle kozmetik. Bu alanda Dünya’nın bir numaralı firması olduğunu ve en çok kişiye ulaşan firma olduğunu da belirtelim. Parfümden, ruj markalarına, cilt bakım ürünlerinden makyaj markalarına kadar bir çok kozmetik ürününü bulmanız mümkün. Aslında bir çok dedik ama yanlış bir ibare oldu. Dünya üzerinde yer alan tüm markaları bulabilmeniz mümkün.

Avona Kaydol

Avona Kaydol

Avon web sitesine ulaştığınız anda sizlere birçok hizmet birlikte veriliyor. Örneğin; Ürünün nasıl kullanılacağı, hangi cilt tipine hangi makyaj ürününün gidebileceğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Günlük ve haftalık olarak sunulan yazılar bu konularda sizlere oldukça yardımcı oluyor bunu da belirtebiliriz.

Avon Kayıt Ol

Avon Kayıt Ol

Brand Spark, Love Mark, The One Awards ve Best New Product gibi tüm Dünya üzerinde güvenilirliğini kanıtlamış firmalardan her sene düzenli olarak da ödülünü almaktadır.

Düzenli olarak uygulanan kampanyalar ile de, takip edildiği süre zarfında önemli indirimlerin kazanıldığını söyleyebiliriz. Örneğin; AvonSun ürünleri, yaz aylarında en uygun tatil ürünlerini bulabilmenizi sağlıyor.

E-Bültene kayıt olmak ise sizlere indirimli ve yeni ürünlerin ulaşmasını sağlıyor.

Avon Web Sitesine Kaydol Ve Alışverişe Başla

Avon tarafından sizlere sunulan en önemli özelliklerden bir tanesi de iş imkanı. İsterseniz Avon Temsilcisi olursanız, bu ürünleri siz de satabilir ve belirli kar payları ile ürünleri satabilirsiniz. Şu an itibariyle 100.000 civarında temsilcisi olduğunu da belirtebiliriz.

Avon Temsilcisi Olabilmenizi Sağlayan Sayfa

Avon kayıt sayfasında tüm bilgilerin eksiksiz olarak doldurulması gerektiğini de belirtelim.