• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Kahramanlar
  • Hız
  • Kullanıcı Sayısı

Online Oyunlar çeşitlenmeye devam ediyor ve her yeni çıkan oyunda yeni bir tarz veya yeni bir alan keşfediyoruz. Spor, savaş, stateji vs. derken artık online oyun dünyası geniş bir oyun deryasına dönüştü. Siz de bu oyunlardan istediğinizi seçerek online oyun dünyasına adım atabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

BasketDudes,  Bitton Games aracılığı ile ülkemize getirilmiş, spo oyunları arasında yeni bir çığır açan oyun denilebilir. Hem grafikleri hem de oynanış tarzı ile oyun dikkatleri oldukça üzerine çekecek türden.

BasketDudes oyunu hem tarayıcı üzerinden, hem de indirilebilir dosyası ile bilgisayarınız üzerinden oynanabiliyor. Her iki oyun türünde de internet bağlantınızın olması gerekiyor.  Oyunu görüntüleyebilmek içinse mutlaka, www.unity3d.com/webplayer/ adresinden gerekli kurulumun yapılması gerekiyor. Bu kurulum yapılmadığı takdirde ise oyunu oynamanız mümkün görünmüyor.

BasketDudes oyununda 5’e 5 yapılan maçlar oldukça eğlenceli ve kıyasıya mücadele içerisinde geçiyor. Oyun içerisinde üçlükler atabilir, veya smaç basabilirsiniz. Tüm bu eşsiz hareketleri oyunu sürekli oynayarak yapabilirsin. Tabi biraz da bunun için yetenek gerekiyor..!

BasketDudes Nasıl Oynanır?

Oyunumuzda belirli tuşlar kullanılmakta ve kullanıcı bu tuşlardan istediğini seçerek oyunu oynayabilmektedir.

Yön Tuşları: Bu tuşlar ile kullanıcı top sürerken gitmek istediği yönü belirleyebilirken, pas verme esnasında ise hangi oyuncuya pas vereceğini belirleyebilir.

S ile pas verebilir veya D ile şut çekebilirsiniz. W hızlı koşma işlevini yerine getirirken, Q butonuyla karşı takım oyuncusunu kandırabilirsiniz. Bu karşı oyuncuyu sinirlendirmeniz anlamına da geliyor.

BasketDudes Kayıt Sayfası