• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Türk online oyuncuları için yepyeni mükemmel bir oyun 25.01.2013 (yarın) saat 14:00’da yayın hayatına başlıyor. Rise Game tarafından Türkiye sunucularına taşınan oyun 1 yıldır özellikle Avrupa’da sevilerek oynanmaktadır. Oyunun web sitesi bile oyunun ne kadar kaliteli olduğunu gösterir nitelikte, bütün karakterleri, eşyaları, becerileri teker teker açıklamaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Tam adı Rise of Immortals Battle for Graxia olan oyunda tüm karakterler ölümsüz olarak isimlendirilmektedir. Oyunda 24 farklı karakter bulunmakta ve bu sayı oyun güncellemeleri ile arttırılmaktadır. Bu karakterler 7 farklı sınıf altında yer almaktadır. Bu sınıflar ise Tank, Destek, Takın Dövüş, Uzak Dövüş, Suikastçı, Büyücü ve Disabler’dır. Her bir karakterin özenle grafike edildiği oyunda, her bir karakterin özellikleri birbirinden farklıdır. Her karakterin güçlü ve zayıf özellikleri vardır.

Karakter özellikleri 3 başlık altında sınıflandırılmaktadır. Ofansif, Defansif ve Zorluk adında olan bu özellikler karakterlere göre farklılıklar gösterir. Oyun zevkinize ve stratejinize göre karakter seçiminizi yapabilirsiniz. Ayrıca Disiplin ağacı altında bulunan 4 farklı kolu dikkatlice incelemeniz ve buna göre disiplinlerinizi belirlemelisiniz. Bu disiplinler ise Kılıç (silah saldırısı odaklı özellikler), Büyücülük (büyücülerin saldırı kapasitesi), Akıl (büyülerin kullanımı), Body (defans odaklı özellikler) adları altındadır.

Oyunda ayrıca Küçük Kristaller, Prizma Kristaller ve Emanetler adları altında 3 farklı eser tipi vardır. Bu eserler oyuncuların sahip oldukları ölümsüzlerine ekstra istatistik özellikleri ekler. Ayrıca yeterli eserlerle donatılan ölümsüzlerin set özellikleri açılır ve bunlar güçlü bonus özellikler verir.

 

Battle For Graxia Kayıt Sayfası

 

Battle for Graxia oyununda yukarda bahsedilenlerin ötesinde birçok özellik bulunmaktadır. Gerçekten emek verilmiş, iyi planlanmış bu oyunu kaçırmamanız tavsiye edilir. Oyunu oynamak için ise yapmanız gereken aşağıda bulunan Battle for Graxia İndir butonuna tıklayarak oyunu indirmek ve kurulum işlemini gerçekleştirmektir. Daha sonra ise yine aşağıda bulunan Battle for Graxia Kaydol bağlantısını açarak oyuna kayıt olmaktır. Bu işlemlerden sonra sizde “ölümsüzü” seçerek bu dünyanın güçlü bir oyuncusu olabilirsiniz.