• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Kontrol
  • Oyuncular
  • Kullanıcı Sayısı

Battle Knight
Battle Knight flash tabanlı bir savaş oyunudur. Browser ile rahat bir şekilde oynayabileceğiniz bu oyunda, eski zamana ait pek çok savaş tekniği ve silahları kullanılmaktadır. Kılıcı ne kadar iyi kullandığınıza bağlı olarak karakterinizi bir o kadar geliştirebilir ve güçlü olmayı sağladıktan sonra pek çok yeni kılıç, balta ve pek çok çeşitli silahları satın alarak, rakiplerinizle güçlü bir şekilde mücadele edebilirsiniz. Özellikle düellolarda işinize yarayacak olan güçlü silahlar, sizin bir adım daha öne çıkmanızı sağlayacak ve karakterinizi geliştirmeniz ile çok daha güçlü olacaksınız. Bu sayede kimse sizinle başa çıkamayacak!

Sponsorlu Reklamlar

Düzenlenen turnuvalarda da başarılı olman yine senin karakterinin gücüne ve silahlarına bağlıdır. Eğer iyi bir savaşçı olduğunu düşünüyorsan, düello ve turnuvalarda bunu göstermeli ve üne, güce kavuşmalısın. Battle Knight oyununda amacın ise tamamen sana kalmış. Dilersen krallığa destek çıkarak halkını koruyabilirsin ya da krallığı yıkmak uğrunda savaşabilirsin.

Pek çok yerleşim yeri ve köyü de keşfedebileceğiniz bu oyunda, tüm yönetim sizin parmaklarınızın ucunda! Zorlu görevleri de aşarak seviyeni yükseltebilir ve çok daha güçlü olabilirsin. Oldukça popüler browser tabanlı oyunlardan birisi olan Battle Knight’ta pek çok savaş düellosuna katılabilme özelliği sayesinde diğer oyunculara gücünü gösterme imkanına sahipsin. Krallığına destek ol ve ulusunun güçlenmesi için savaş.

Battle Knight Kaydol