• Oyun Kalitesi
  • Görüntü
  • Görüntü kalitesi
  • Oyuncular
  • Gelişim

Norveç ve Çin mitolojilerinin fantastik dünyalarından esinlenilerek ortaya çıkmış olan Battle of the Immortals, üç boyutlu bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır ve bilgisayar oyunları içerisinde Fantastik oyunlar grubuna girmektedir. Bu oyun MMORPG türünden bir online oyun olarak bulunmaktadır.
Oyunda bulunan ve Berzerker, Champion, Slayer, Magus ve Heretic olarak adlandırılan beş farklı karaktere sahip oyuncunun kendine özgü yetenekleri (skill) ve farklı türde donanım araçları (items) bulunmaktadır. oyunu ilgi çekici kılan özellikleri arasında ücretsiz olması; nakit donanımların oyunun dengesini bozmaması; görev yerlerine, npc ve Moblara araçların gidebiliyor olması ve sadece oyuncunun değil zırh ve silahların da level alabiliyor olmasını saymak doğru olacaktır.

Sponsorlu Reklamlar

FANTASTİK DÜNYA’NIN KAPILARINI AÇAN BİR OYUN

Epik tarzı ve eşsiz pet sistemiyle dikkat çeken Battle of the Immortals oyunu, içerisinde bulunan otomatik navigasyon sistemi sayesinde oyundaki görev yerlerine hiç zorlanmadan ve vakit kaybetmeden ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu sayede istediğiniz zaman, istediğiniz yaratığı öldürmeniz ve kısa sürede istediğiniz NPC’ye ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu oyunu diğer tüm bilgisayar oyunlarından ayıran özelliğin sahip olduğu pet sistemi olduğunu söylemek mümkündür. Bu oyunda avladığınız hayvanları pet (evcil hayvan) olarak almanız mümkün olmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar


Her oyunun olduğu gibi Battle of the Immortal oyunun da bazı sistemsel gereksinimleri bulunmaktadır ve bu gereksinimlerin karşılanamaması oyunun kaliteli ve kesintisiz bir şekilde oynanabilmesini engellemektedir. İşletim sistemi olarak mutlaka Windows XP SP3, Vista Sp1 veya Windows 7 kullanılmalıdır. İşlemcinin en az Pentium 4 1.8 Ghz olması ve ram olarak 512 MB’lık bir rame sahip olmak gerekmektedir. Ekran kartının 128 MB ve gerekli boş harddisk alanının da 2 GB olması gerekmektedir.

Battle of the Immortals Oyununa KaydolBattle of the Immortals Oyununu İndir