Goodgame şirketinin yeni oyunu olan Big Farm oyun severlerin eğlencenin doruklarına ulaşmasına olanak sağlamaktadır. Online olarak oynanabilecek olan oyun, büyük bir çiftlik kurup meyve ve sebze yetiştirebileceğiniz yepyeni bir çiftlik yönetimi oyunudur.

Sponsorlu Reklamlar

ÇİFTLİKTE YAŞAMAYA BAŞLAYACAKSINIZ.

Oyunda sebze ve meyve ekip biçmenin yanında hayvancılık yapabilmek de mümkün olmaktadır.
Türkçe dil seçeneği sayesinde rahatlıkla oynanabilecek olan oyunun diğer çiftlik oyunlara göre daha fazla özelliğe sahip olması ve görsel efektleri sayesinde oyun daha eğlenceli hale gelmektedir. Hem ticaret yapmanızı sağlayan hem de çiftlik kurup çiftliğinizi geliştirip büyütmenizi sağlayan oyunda elde ettiğiniz gelirle yeni iş makineleri alabilmeniz de mümkün olmaktadır. Big Farm, Mouse ile oynayabileceğiniz bir oyun olarak karşınıza çıkmaktadır. Oyuna başlamadan önce oyuna üyelik işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir.

Goodgame şirketinin şimdiye kadar çıkardığı oyunlar içerisinde en iyisi olduğu düşünülen oyunda diğer çiftlik oyunlarından farklı olarak ekonomik beceriler önem kazanmış durumdadır. Hasat edilen ürünlerin değirmenlerde işlenerek hayvan yemi haline getirilmesi, hayvanlarınızın ve ürünlerinizin iyi bir ücret karşılığında satılması ve tarlalarınızda kullanmak için çiftlik gübresinden organik gübre üretilmesi gerekmektedir. Ayrıca tüm bunları yaparken insan gücüne ihtiyacınız olacaktır. Elbette bu çalıştıracağınız insanları barındıracak bir yere de ihtiyacınız olacaktır. Kısaca bir çiftlikte yapılması gereken her ayrıntıyı, her gereksinimi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Big Farm strateji oyunu olarak, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir ortaklaşa oyun olarak ya da arkadaşlarınızla rakip olabileceğiniz bir rekabet oyunu olarak değerlendirilebilmektedir. Bu açıdan da hangi oyun türünden hoşlanırsanız hoşlanın beğenebileceğiniz bir oyun olmaktadır.