Instagram uygulamasının bilgisayardan kullanılabildiğini, instagram kaydol adlı konumuzda sizlere detaylı bir şekilde anlattık ve kullanıcılarımızın %70’e yakın bir kısmının da bilgisayardan instagram uygulamasına girebildiğini ortalama olarak biliyoruz.

Sponsorlu Reklamlar

Peki bilgisayardan instagrama girebilen bir kullanıcı nasıl fotoğraflarını instagrama yükleyebilir? Yada kullanıcı toplu halde büyük yer kaplayan fotoğrafları uygulamaya nasıl atacak? Şimdi biz sizlere bilgisayardan nasıl fotoğraf yükleme işlemi yapılır onu anlatmaya çalışacağız.

Aşama 1:

Öncelikle bizim fotoğraf yüklememizi sağlayacak yan uygulamayı bilgisayarımıza indirip kurmamız gerekiyor.

Instagrama Fotoğraf Yükleme Programı indir

Uygulamayı indirdikten hemen sonra çift tıklayarak kurabilirsiniz. Kurma işlemi sırasında tek yapmanız gereken next butonuna tıklamak olacaktır ve son aşamalarda kullanım koşulları da kabul edilerek kurma işlemi tamamlanacaktır.

Gramblr

Gramblr

Aşama 2:

Gramblr uygulamasına giriş yaptıktan hemen sonra, artık yükleme işlemine geçebiliriz. Bu aşamada “Choose File” seçeneği ile bilgisayarımızdan yada kablo ile bilgisayara bağladığımız akıllı telefonumuzdan fotoğrafı seçiyoruz.

Instagram Yükleme Aşaması

Instagram Yükleme Aşaması

 

Aşama 3:

Bu aşama da artık fotoğraf için gereken açıklamanın girilmesi gerekiyor.

instagram gramblar

instagram gramblar

Açıklamayı da girdiyseniz bir sonra ki aşamaya kolayca geçebiliriz.

Aşama 4:

Artık fotoğrafları gönderme zamanı geldi.

instagram

instagram

Instagram hesabınıza giriş yaptığınız anda, fotoğrafın yüklendiğini ve ilk sırada bu bildirim yer aldığını görebilirsiniz.

İşte her şey yani instagram uygulamasına fotoğraf yükleme işlemi bu kadar basit.

Sizlere daha kaliteli hizmet sunmak için çalışma ve araştırmalarımız devam edecektir.