Alışveriş sektörü büyümeye devam ediyor ve bu trend internet ortamına taşınma oranını her geçen gün yükseltmeye devam ediyor. Her kurumsal alışveriş odaklı şirket, internet ortamında yerini alıyor ve bunların arasına katılan son isim Bimeks.

Sponsorlu Reklamlar

Alışveriş dendiğinde, indirim dendiğinde veya son çıkan bir üründen bahsedildi ise aklınıza kesinlikle bimeks gelmeli ve bimeks-com-tr adresine bir kere olsun uğramalı ve ürünlere göz atmalıyız. Bilgi teknolojileri bölümünde, bilgisayar ve aparatlarına ulaşabilir ve bu kısımdan yine indirimli ürünler, kredi kartına tek çekim ve taksitli olarak alınabilir. Belirli dönemlerde gerçekleşen kampanyalar ise tam sizlik. %50’ye varan indirimler ve daha fazlası avuçlarınızda.

bimeks

Dijital yaşam bölümü ise en çok ilgi gören kısımlardan bir tanesi. Bu bölümde, en son çıkan akıllı telefon ve tabletlere ulaşabilirsiniz. Ürünlerin tanıtımları resimler ve genel olarak videolar ile desteklenmiş durumda.

Kişisel bakım bölümü de yine aynı şekilde ilgi gören bölümlerden bir tanesi ve özellikle bayanların yoğun ilgisini çekiyor. Genel olarak satılan ürünlerin büyük bir bölümünü, bayan ve çocuk ürünleri oluşturmaktadır. Özellikle annelerin çocuklarına aldığı ürünlerde yapılan kampanyalar önemli bir faktör.

bimeks 2

En eğlenceli bölüm ise kesinlikle oyun bölümü. Oyun bölümünde, oyun konsollarına ulaşabilirken, aynı zamanda oyun konsollarına ait oyun CD-DvD’lerine kolayca ulaşabiliyorsunuz. Oyunların en net fiyatlarına yine oyun sayfalarından ulaşabilir ve anında siparişinizi verebilirsiniz.

Hayatımızın en özel ve en önemli köşesi olan evimiz için ise güzel bir kısım oluşturulmuş, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu ev eşyalarını satın alabilmeleri sağlanmış. Üstelik en uygun fiyatlar ile. Bu bölümde vatilatörden, çay kahve makinelerine kadar bütün ev eşyalarını bulabilmeniz mümkün. Ayrıca bu bölüm aktif bimeks mağazalarından daha çok ürün içermektedir.

Evimizin içinde eğlenceden uzaklaşıp farklı bir noktaya geçecek olursak bunlar da ev eşyaları. Ev eşyaları bölümünden, çamaşır makinesi, ütü,fırın vb. ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Aksesuar bölümünde ise, yukarıda saydığımız bütün ürünlere ilişkin yan parçalar yani aksesuarlar sunulmaktadır. Bu bazen bir cep telefonu kılıfı, bazende bir oyun aparatı olabiliyor. Ürünleri satın aldıktan sonra bu bölüme maddi gücünüze bağlı olarak bir göz atmanızda fayda var.

Son bölüm ise araç teknolojileri. Bu bölümde, kullanıcılar kişisel araçlarına ilişkin aparatları elde edebilmektedirler. Yani araç parfümünden, telefon sabitleme kitine vb. bütün ürünlere kolayca ulaşabiliyorlar.

Bimeks Kaydol Ve Alışverişe Başla

Bimeks alışveriş platformuna, Facebook ve Google hesabınızla da giriş yapabilmeniz mümkün.