Online oyunlar artık herkesin ilgi odağı. Gün içerisinde biraz zevkli vakit geçirmek için ya da çocuklarımız ile sevdiklerimiz ile eğlenmek için hepimiz hemen internetin başına geçip bir oyun açıyoruz. Bu sayede televizyon izlerken olduğu gibi sessizliğe gömülmeyip, hep beraber eğlenebiliyoruz. En çok tercih edilen oyunların strateji, macera, aksiyon temalı olduğu görülmektedir. İşte sizlere harika bir oyun daha. Blade hunter ile tanışın.

Sponsorlu Reklamlar

R2 games tarafından tarayıcı üzerinden yükleme yapmadan çalıştırılabilen mmorpg özellikli bir oyundur. Oyun dili İngilizce. Üç farklı sınıf ile oyuna başlayabiliyoruz. Knight, Valkrie ve Rogue olmak üzere sınıflara ayrılmıştır. Savaş ve aksiyon temalı olmasından dolayı oyuncu kitlesinin en sevdiği oyunlardan biridir. Ayrıca başarılı grafikleri ile de göz dolduruyor.

BLADE HUNTER İLE OYUN ZEVKİNİ TADIN

Blade hunter oyunundaki en büyük özellik, PvP ve PvE oyunlarındaki gibi ekranın sabit bir köşesinde sabit olarak değil hareket edebilerek oynayabilmenizdir. Oyunda karşınıza çıkan canavarları yok ederek düşürdükleri malzemeler ile puan topluyorsunuz. Canavarlar sizi köşeye sıkıştırmaya çalışıyorlar. Bu kazandığınız puanlar ile yeni malzemeler alabiliyor ve level atlayabiliyorsunuz. Yeteneklerinizi geliştirdiğiniz sürece level atlayarak ilerlemek daha kolay oluyor. Seçtiğiniz karakteri, topladığınız puanlar ve canavarlardan edindiğiniz eşyalar ile, zırh ya da diğer korunma malzemeleri ile donatabiliyorsunuz. Oyunun sürükleyici olmasının en belirgin nedeni de sürekli hareket halinde olmanız. Durağan bir oyun olmadığından şuanda gördüğü talep muazzam ölçüde.

İnternet üzerinden oynana oyunlar arasında gördüğü talep ile dikkat çeken bu oyun, sürükleyici olması, başarılı içeriği ile başarısını koruyor. Evinizde çocuklarınız ile sevdikleriniz ile oynayabileceğiniz keyifli bir oyundur. Aksiyon ve macera oyunu severler için denenmesi tavsiye edilen oyunlardan biridir. Karakterler ve yetenekleri ile de oldukça beğeni toplamaktadır.

Blade Hunter Kaydol