Bir web uygulaması olan ve kullanıcıların adeta bir akıllı telefonda geziniyor gibi rahatlıkla gezinmesini sağlayan, BlueStacks uygulaması ile siz de Google hesabınız üzerinden giriş yapabilir ve akıllı telefonunuzla yaptığınız bütün işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

BlueStacks uygulaması sayesinde Instagram uygulamasına kayıt yaptırabilir veya Clash Of Clans oyununu bilgisayarınız üzerinden oynayabilirsiniz. Bu sayede hem akıllı telefonunuzun şarj derdinden kurtulabilir, hem de telefonunuzun aşırı performans yüzünden kasılmasının önüne geçebilirsiniz.

Instagram uygulamasına ayrı bir parantez açmak istiyoruz. Bildiğiniz üzere bu uygulamaya web üzerinden kayıt yaptırmanız mümkün olmuyor. Bunu aşmanın da 2 yolu bulunuyor. Ya akıllı cihaz satın alacaksınız, yada blue stacks uygulamasını internet bağlantısı bulunan bir bilgisayara yükleyeceksiniz. Bu yükleme işlemini tamamladıktan sonra yapmanız gerekenleri size adım adım anlatacağız.

Blue Stacks Uygulamasını indirelim.

BlueStucks Uygulamasını indir

Uygulamayı indirdikten hemen sonra bilgisyarımıza kuruyoruz ve Google hesabımızla giriş yapıyoruz. Eğer bir Google hesabınız yoksa  kayıt yaptırabilirsiniz.

Kurulum işlemini bitirdikten ve Google hesabını elde ettikten sonra ise BlueStacks uygulamasını bilgisayarımızdan başlatıyoruz. Bu işlemi tamamladıktan sonra Search butonuna tıklıyoruz ve bu kısma istersek Instagram, istersek de çalıştırmak istediğimiz uygulamanın adını yazıyoruz.

Sponsorlu Reklamlar


 

Belirli bir süre giriş yaptıktan sonra ikonlar hazır olarak açılış ekranına yerleşiyor. Böylelikle giriş yapabilmeniz de kolaylaşıyor.

Bu noktadan sonra isterseniz Facebook adresiniz ile, ile isterseniz e-posta adresinizle, isterseniz de eğer ki bir kullanıcı adına sahipseniz onunla giriş yapabilirsiniz.

Dikkat: BlueStacks uygulamasında Türkçe karakter sorunu bulunmaktadır. Buda sizin kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarken dikkat etmenizi gerektiriyor.

Eğer kayıt aşamasını da tamamladıysak artık, instagram uygulamasının web versiyonu olan.web.stagram.com üzerinden istediğimiz kişiyi takip edebilir ve beğenilerimizi esirgemeden her yana beğeni yollayabiliriz.

Bu uygulamayı sadece Instagram için değilde diğer uygulamalar (Facebook, Twitter vb.) ve oyunlar (Clash Of Clans, Asphalt 8 vb.) içinde kolaylıkla kullanabiliriz.

Instagram için kullanabileceğiniz bu yolu diğer tüm uygulamalar ve oyunlar içinde kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi web üzerinden girişimizi yaptık ve artık instagram ekranındayız. Size bir karede Clash Of Clans oyunundan verelim.

Uygulama girdiğiniz oyun veya uygulamaya göre şekil alıyor ve kolay kullanımı siz kullanıcılarına sunuyor.

Ve artık aylardır beklediğiniz uygulamalara BlueStacks yoluyla kayıt olmanın yolunu öğrenmiş oldunuz. Artık sizde harekete geçin ve öncelikle BlueStacks uygulamasını indirin, hemen arkasından da istediğiniz oyun veya uygulamaya kayıt yaptırın.

Uygulama Videosunu izleyerek kayıt aşamasını daha kolay hale getirebilirsiniz.