Oyunumuz Dünya’nın en kaliteli oyun firmalarından bir tanesi olan ve Bombom oyununu sırf Türkiye piyasası için özelleştiren ve ismini değiştiren, Türklerinde ön izleme yapıldığı bir oyun firması olan Elex Tech. tarafından hazırlanmıştır. Bombom 2 Kaydol sayfamızdan direk yönlendirmeler mevcuttur.

Sponsorlu Reklamlar

Siz bu oyunu ben daha önceden gördüm yada biliyorum ismi başka bir şeydi diyebilirsiniz. Bunun sebebi söylediğimiz gibi oyunun iç piyasa için yeniden kişiselleştirilmiş olmasıdır. Oyunun Çin’de ve Dünyada bilinen ismi DDK TANK’tır. Türkler için daha sempatik gelen bir isim; Bombom kullanılmıştır. Bombom 2 ilk Bombom oyununa göre oldukça fazla yenilik getiren bir oyun.

Şimdi Bombom hakkında sizlere detaylı bilgiler vermeye başlayalım. Oyunun en can alıcı noktalarının yer aldığı bu bilgileri kesinlikle okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bombom 2 ekran görüntüsü

Bombom 2 ekran görüntüsü

Savaş Alanı: Savaş anını sürekli takip etmek gerekli değildir. Oyuncu savaş zamanında ekranda bir işaret görür ve bu işarete tıkladığında da yeni bir ekran açılarak, savaş ekranına geçilir. Savaş yapabilmek için 15. seviye veya üstü olmanız yeterlidir. Bu seviyenin altı savaşlara giremez. Savaş süresi ise, öğleden önce 2 saat ve öğleden sonra iki saat olmak üzere iki defa yapılır.

Bombom 2 Kaydol

Bombom 2 Kaydol

Fırlatıcı Programı: Bu program ile oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyuna girişi kullanıcı adı ve şifreniz ile yapabilirsiniz. Kayıt olmak içinse sayfa sonunda yer alan Bombom 2 Kaydol yönlendirmesini kullanabilirsiniz. Nadir de olsa program hata verebilmekte ve bu hatayı programı yeniden açıp kapayarak halledebilirsiniz.

Bombom 2 kayıt

Bombom 2 kayıt

Etkinlikler: Oyun içi etkinlikleri, Bombom resmi web sitesinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. İleri tarihli olarak yer alan etkinlikleri kaçırmamak için bilgisayarınıza yada akıllı telefonunuza alarm kurmanızı tavsiye ediyoruz.

Bombom 2 oyunu

Bombom 2 oyunu

Bombom 2 oyunu gördüğünüz gibi diğer oyunlardan oldukça farklı. Yaş aralığı olarak biraz küçük kesimlere hitap etse de, yine de tercih edilip oynanabilecek bir online oyun. Denemeniz de fayda var :)

Bombom 2 Oyununa Kaydol Ve Oyna