• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

FPS oyunları içerisinde hızlılığı, grafik kalitesi ve karakter çeşitliliği gibi konularda fark yaratan Born to Fire oyunu yayın hayatından bugüne kadar çok büyük bir oyuncu kitlesine hitap etmeye devam etmektir. Yeni bir oyun olan Born to Fire Aeira Games firmasının deneyimi ve kalitesiyle oyun severlerle buluşmaktadır. Oyunun şuan için Türkçe dil desteği bir eksi olmasına rağmen FPS tarzı oyunlarda zaten dil bir sorun olmaktan çıkmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda 5 farklı karakter yer almaktadır. Bu karakterlerin hepsi kendilerine özel yeteneklere sahiptirler. Bu yetenekleri ve karakterleri incelersek:

Ranger – Herşeyi yapabilen karakter olarak isimlendirilebilir. Uzak yada yakın menzilli silahları kullanabilir. Kırmızı lazeri ile hedeflere nişan alabilir. Bıçak kullanma gibi yakın dövüş işinde de başarılıdır. Hem yakın hemde uzak menzilli silahları seven oyuncular içindir.

Sniper – Uzak menzillerin ölümcül savaşçısıdır. Yanında bulundurduğu tabanca ve bıçak ile yanına yaklaşan düşmanlara karşı koyabilir. “Iskalamanın” ölümcül bir hata olabileceğini unutmamalısınız. Uzun koridorlar ve açık haritalarda arkadan ateş gücü sağlarlar. Düşmanlarının hareket etmeden önce iki kez düşünmesini sağlarlar.

Heavyfire Ex – Ağır silahın inannılmaz ateş gücüne sahiptir. Ağır makinalı, RPG7 roketi ve lav silahı ile düşmanlarının korkulu rüyasıdır. RPG7 ile kamp yapanları ve Sniper’ları deliklerinden çıkarırlar. Yakınına gelen düşmanlarına ise elektirik testere ile cevap veririler.

Point Man – Tankın insan modeli olarak düşünebilirsiniz. Köşeyi dönerken karşısına ne çıkacağından endişe etmeyen karakterdir. Düşmanlarına kalkanın yardımıyla yaklaşır ve pompalı tüfeği ile son darbeyi vurur. Kalkanını akıllı kullanan bir Point Man oyuncusu haritada son kalan kişi olur.

Dual Gunner – Savaşın seyrini değiştirme yeteğine sahiptir. Taramalı tüfekleriyle artistik hareketler yapmasının yanı sıra Medic silahı ile kendini ve takım arkadaşlarını iyileştirebilir.

Sizde bu hızlı ve eğlenceli fps oyununu oynamak istiyorsanız tamamen ücretsiz olarak oyunu aşağıda bulunan Kayıt sayfasının bağlantısı için aşağıda bulunan Born to Fire Kaydol butonuna tıklamalısınız. Kayıt işleminden sonra Born to Fire indir bağlantısına tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Born To Fire Kayıt Sayfası