• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Arkadaşlarınıza ellerinizle yapacağınız bir dünya hediye etmek ister misiniz? Brick Force bu anlamda size istediğinizi sağlayacak bir oyun. MMOFPS tarzında yani çoklu oyunculu çevrimiçi birincil gözden ateş etme oyunu olan Brick Force normal FPS oyunlarından çok daha farklı. Oyunda kendi haritaralarınızı oluşturabilir, arkadaşlarınızla beraber bu haritalarda kapışabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Brick Force’de sabit haritalarda çevrimiçi olarak savaşabilirsiniz, yada kendi haritanızı tuğlalarla oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz haritaları diğer oyuncularla paylaşabilir, haritanızda diğer oyuncularla kapışabilirsiniz. Arkadaşlarınızı kendi oluşturduğunu haritaya davet edebilir ve savaşmanın keyfini sürebilirsiniz.

Oyunda iki farklı ana mod bulunmaktadır. Nişancı modu bildiğimiz FPS tarzı oyunların çeşitlerini içerir. Bayrak yakalama, inşa et ve yık, takım oyunu, ölüm maçı, patlatma vb. modlar bulunmaktadır. Bu farklı modlar oyun keyfini arttıran özelliklerdendir. Modlarda karşınıza birçok engel çıkacaktır, sizler bu engelleri aşarak sürekli rütbe almaya çalışacaksınız. Diğer ana mod ise Sandbox (kum havuzu) modudur. Bu modda ise tamamen tuğlalarla yapılar oluşturmak mümkündür. Farklı tuğla seçenekleri ile karmaşık yapılar, labirentler, bombalama alanları vb. oluşturarak rakiplerinizle kapışabilirsiniz.

Oyun legoyu andıran karakter çizgileri ile sevimli karakterleri içermektedir. Brick Force’un bir avantajıda oynama seçenekleri sunmasıdır. Bilgisayarınıza indirerek yada direk tarayıcıdan oynayabilirsiniz. Son günlerin sağlam, güvenilir ve flashın yerini alacak platformu Unity Web Player’ı kullanmasıda oyunun saygınlığı bir kat daha arttırıyor.

Brick Force‘u bilgisayarınıza indirerek oynamak istiyorsanız aşağıda bulunan Brick Force İndir butonuna tıklamanız yeterlidir. Eğer tarayıcı üzerinden oynamak istiyorsanız Unity Web Player‘ı indirmeniz gerekmektedir ve yine aşağıda sizler için indirme butonu oluşturduk. Seçeneğinizi belirledikten sonra yapmanız gereken ise aşağıda bulunan Brick Force Kaydol butonuna tıklayıp kayıt olmak. Artık bu eğlenceli oyunun dünyasına girebilirsiniz.

 

Brick Force Kayıt Sayfası

 

Kayıt sayfasında isterseniz Facebook ile bağlan seçeneğini kullanabilirsiniz.

Brick Force Kayıt Sayfası

Brick Force Kayıt Sayfası